Odesílání přílohy

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Běla
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: červen 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Odesílání přílohy

Příspěvekod Běla » 11 čer 2007 07:39

Dobrý den! Přílohy ( v OE ) odesílám bez problémů, nejde mi odeslat akorát hud. soubor a video. Běžně mi ale v přílohách tyto soubory chodí. Asi to špatně odesílám. Poradíte mi? Dík. :roll:

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 11 čer 2007 08:03

ten OE provozuješ doma nebo v práci?pokud v práci tak většinou informatici blokují posílání hudby a videa
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 11 čer 2007 10:05

Může to být i velikostí přílohy.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 11 čer 2007 10:36

Jen doplním velikost přílohy přesahující 5MB je většinou problematická je lépe větší soubory Zapakovat zipovacím programem a při pakování rozdělit na několik menších. Navíc se takto dá obejít blokace odesílání hudebních a video souborů. (soubory obrdží příponu zip souboru)

Samozřejmě lze sdílet Větší objemy dat Například přes RapidShare jenže tam se (pokud nechcete aby zde byla tato data trvale) musíte starat o jejich vymazání navíc je většina textu v angličtině a to může být pro někoho problém. Existuje ale česká služba která podporuje posílání souborů do velikosti 50MB a po vyzvednutí se postará o vymazání tamo uložených dat http://uschovna.cz/

Mno ale jak tak koukám zřejmě budu se svýmy názory někde mimo mísu Bo jsem zřejmě nepochopil význam zkratky OE Jedná se o Outlok Expres? Pak je to co píšu správně.
Naposledy upravil(a) Jan Pašek dne 11 čer 2007 10:50, celkem upraveno 2 x.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Běla
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: červen 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Příspěvekod Běla » 11 čer 2007 10:41

OE provozuji doma, velikost videa je 73,7MB, kliknu na ODESLAT - a nic. Zkoušela jsem ten soubor i zazipovat a taky to nejde.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 11 čer 2007 10:55

Ještě si prosím došti předchozí přízpěvek ode mne je doplněn. Nyní jak zazipovat. Klikni na soubor který chceš poslat pravým tlačítkem myši a podívej se jestli máš v nabídce Zkomprimovat a odeslat E-mailem Klikni na ní soubor se zapakuje a rovnou uloží do nově vytvářené zprávy.
Ještě poznámečku běžná velikost E-mailové schránky je 10MB na požádání je možné tuto schránku rozšířit na velikost nabízenou poskytovatelem E-mailu. Velikost je ale volena tak aby se ti do schránky nevešel běžně zpracovaný film např v DivX kdy se komprimace provádí na 700 MB tedy 1CD. Je tedy dovré vědět jak velkou schránku má ten co mu e-mail s přílohou posíláš.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 11 čer 2007 11:33

73MB je strašně moc. Taková velikost se po mějlu neposílá. Použij třeba http://www.edisk.cz.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1952
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti