Emaily prostřednictvím bazos.cz automaticky do spamu

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
WhySoSad
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 819
Registrován: květen 15
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Emaily prostřednictvím bazos.cz automaticky do spamu

Příspěvekod WhySoSad » 01 pro 2015 11:20

Zdravim, snazim se vyresit jak to udelat, aby mi zpravy od potencialnich kupcu nechodily do spamu, kde mi neprijde upozorneni na dosly email.

Do odblokovanych adres se samozrejme daji vybrat jednotlive, ale email chodi pod hlavickou bazos, ale s emailem kupujiciho. Nevim tedy jak to udelat, aby mi emaily prostrednictvim bazos.cz at uz je email odesilatele jakykoliv chodily do dorucene posty.

Pouzivam hotmail.
GPU: MSI GTX 970
CPU: Intel Core i5-6500
RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4
PSU: Seasonic S12II-520
MB: MSI B150 GAMING M3
HDD: Seagate Barracuda 7200-1TB
SSD: Kingston HyperX Savage 240GB
CASE: NZXT H440
LCD: LG 29UM57-P

Recenze sestavení PC v CZC.cz - http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=40&t=168894

Reklama
michael95
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 140
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Emaily prostřednictvím bazos.cz automaticky do spamu

Příspěvekod michael95 » 01 pro 2015 12:29

Není tam funkce, například pokud e-mail obsahuje určité slovo, tak bude přesunut do určité složky?

Uživatelský avatar
fandam007
Level 3
Level 3
Příspěvky: 563
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Emaily prostřednictvím bazos.cz automaticky do spamu

Příspěvekod fandam007 » 11 úno 2016 12:35

Driv to slo obejit tim, ze se v nastaveni filtru zadala podminka: Kdyz odesilatel obsahuje @, tak presun email do slozky dorucena posta. Bohuzel Microsoft svuj system predelal a nyni vyuziva jeste casteji svuj Anti-Spam, jehoz jedinou ucinnou funkcí je, ze veskere emaily, ktere nejsou ve whitelistu, automaticky jdou do spamu. Podobny pripad jsem rešil nedavno sam a navic, kdyz jsem se zacal vic hrabat v nastaveni, tak jsem zjistil, ze jsem měl defaultne nastaveno, ze pokud neni odesilatel ve whitelistu, pak nejen ze hodi automaticky email do Spamu, ale zároveň odepise odesílateli zpravu se znenim, ze nestojim o to, aby me obtezoval nezadoucim spamem.
Odesláno pravděpodobně z PC, pokud ne, tak z jiného zařízení.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti