icq-smazani kontaktů

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

icq-smazani kontaktů

Příspěvekod cybernovi » 28 lis 2006 19:45

Má pritelkyne mi ted písala, ze si klasicky zapla icq , ale nenabehli jí kontakty. Zkoušela i alternativu qip,miranda a nic. Myslite že je to problem databaze icq serveru nebo nejaky vir ji to smazal... ??

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 28 lis 2006 20:09

Databáze pro ICQ měla včera velké problémy, spoustě lidem tento program nefungoval (byl jsem mezi nimi). Teoreticky je možné, že po nahození serverů došlo k nějakým ztrátám, protože všechny kontakty jsou uložené na nich. Já to mám sice v pořádku, ale možná právě tvoje přítelkyně neměla takové štěstí. Asi si bude muset vytvořit nový seznam kontaktů.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 28 lis 2006 20:51

je to přesně tak jak píše Luboš, i já jsem byl včera po roce nucen použít ICQ a to zrovna v době kdy měli tyto problémy, takže jsem utřel, teda ten, který po mě neco potřeboval.
Po tom včerejším výpadku to nabíhalo velice pomalu a postupně, zkusil bych ještě dnes počkat, jestli nenaskočí, pak jí nezbyde nic jiného než nový seznam
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti