Podezření na špeha

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Dzakamo
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Podezření na špeha

Příspěvekod Dzakamo » 23 říj 2016 23:49

Zdravím,

Seznámila jsem se přes internet s jednim klukem. Komunikujeme primárně přes skype, přes který si voláme nebo posíláme fotky. Jako nejedná se o žádnou sex seznamku, většinou to jsou fotky koček. Konec detailů. Problém je v tom, že od tý doby, co ho znám, mi ten můj PC začal nějak žít vlastním životem. Jednou už jsem sem psala do sekce HiJackThis http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=180330, to docela zabralo. Do dvou týdnů od vyřešení problému se mi ale sám od sebe začal vypínat a zapínat skype a taky mi nějak zvláštně funguje mikrofon - funguje jenom při komunaci přes TS na push-to-talk, jinak nejede. Na skype si voláme přes telefon. Divný na tom je taky to, že už párkrát mi napsal něco podobnýho nebo úplně to stejný, co jsem já před chvilkou psala někomu jinýmu. Může jít o náhody a já můžu být jenom paranoidní, to nepopírám, ale raději se ujišťuju, jestli tu je nějaká možnost, že by mi spolu s obrázkama nebo s odkazama poslal cosi špehovacího a jít počítač i telefon nechat někam shořet, nebo ne a já jenom zbytečně jančim.
Člověk dneska neví na těch internetech.

Díky moc za rady.

(trochu si přeju, abych byla prostě jenom paranoidní)

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Podezření na špeha

Příspěvekod jaro3 » 24 říj 2016 10:13

Vlož log z HJT:
viewtopic.php?f=70&t=5119

do sekce HiJackThis.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti