Zapomněla jsem heslo k e-mailu.* Vyřešeno

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Deculka
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: leden 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Zapomněla jsem heslo k e-mailu.*

Příspěvekod Deculka » 27 úno 2010 08:34

Potřebuji radu ohledně hesla k emailu,zapoměla jsem ho a dostala jsem se k němu jen z mého pc,před nedávnem mě to nedalo ,tak jsem ho zkoušela tak dlouho ,až jsem bez rozmýšlení dala jiné heslo a vyjela mě tabulka,jestli chci aby si heslo zapamatovalo,samozřejmě že jsem to potvrdila,takže do emailu se nedostanu.Zajímalo by mě,když dám bod obnovení předtím,než jsem to zmrvila,tak jestli se to dá zase dopořádku.Díky za radu.
Naposledy upravil(a) Myloš dne 27 úno 2010 16:31, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Oprava nadpisu – nadpis „Email“ svou nulovou informační hodnotou porušoal pravidla fóra. Šlo by to příště lépe?

Reklama
Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo k emailu

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 27 úno 2010 08:46

Takže když si to shrneme.... zapoměla si heslo, zadala si nové heslo a nevíš jaké?
Dost dobře si nedovedu představit, jak změnit heslo jen tak, bez znalosti původního...
Bavíme se o web. rozhraní nebo nějakým email klientu..? U koho máš schránku? Gmail... Atlas... Seznam... či co?

Deculka
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: leden 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod Deculka » 27 úno 2010 08:53

Ja jsem ho nezmenila,rikam ,ze mela jsem ho ulozene na svem pc,takze jsem se do neho mohla dostat jen na mem pc,ale z jineho ne.Zkousela jsem heslo zjistit,ale zadala jsem jine heslo a vyskocila me tabulka,kde psalo jestli chci aby si nove heslo pc pamatovalo,dala jsem jo a tak uz se tam nedostanu,protoze to puvodni prave heslo si pc nepamatuje,takze me zajima jestli kdyz dam ten bod obnoveni pred tim nez jsem to udelala,tak jestli se to da do puvodniho stavu?

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 27 úno 2010 09:00

Na ten bod obnovy ti uspokojivě neodpovím.... ale ještě sem neslyšel, že by to někomu navrátilo nějaké heslo.
Takže to heslo si změnila pro přístup do emailového klienta typu Thunderbird, Pošťák, Outlook?

Deculka
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: leden 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod Deculka » 27 úno 2010 09:12

Ty me nechapes.Me to heslo nevratilo.Kdyz si to vyzkousis na svem pc ,tak to pochopis.Kdyz se nekam registruju nebo si zakladam novy email,tak vzdycky si dam ,aby si me heslo pc pamatoval.No a pak si ho treba nepamatuju ja ze?A k druhemu pc se k nemu nedostanu,zkousim heslo,to byla moje velka blbost,ja mam seznam,postaka jsem v tu dobu jeste nemela,ale kdyz sem neco zmrvila ,tak pres bod obnoveni systemu se to vratilo do puvodniho stavu.

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 27 úno 2010 09:20

Já tě chápu relativně dobře... neb musím si spíše domýšlet...
Takže v podstatě si měla uložené heslo pro email na seznamu v prohlížeči. Sice je mi divné, že si někde změnila heslo, aniž bys zadávala původní... ale budiž... co používáš za prohlížeč? Firefox?

kwik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 261
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod kwik » 27 úno 2010 09:21

Ja si myslim, ze jsi heslo ulozila pouze do internetoveho prohlizece. Takze heslo emailu by melo zustat nezmeneno. Co pouzivas za prohlizec?
PC: Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, AMD Phenom II X3 720 @ X4, CM Hyper 212 Plus, Kingston HyperX 4GB (kit 2x 2GB) 1600MHz CL8,
Sapphire ATI Radeon HD 4850 Vapor-X 1GB, HDD1: WD Caviar Blue 160GB, HDD2: WD Caviar Black 640GB, Seasonic 500W,
Windows 7 Home Premium 64bit
NTB: Acer TM 4272WLMi

Deculka
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: leden 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod Deculka » 27 úno 2010 09:22

No vsak jo o tom mluvim prohlizec mam explorer,da se to nejak vyresit?

kwik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 261
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod kwik » 27 úno 2010 09:25

No tak explorer pouzivam tak leda na automaticke aktualizace, musis hledat zalozku ulozena hesla nebo tak nejak, ale kdyz si nainstalujes jiny prohlizec, tak hesla muzes zkouset zadavat znovu.

// z napovedy IE:
Zapnutí funkce automatického dokončování

V aplikaci Internet Explorer klepněte na tlačítko Nástroje a potom na příkaz Možnosti Internetu.
Klepněte na kartu Obsah.
V části Automatické dokončování klepněte na tlačítko Nastavení.
Zaškrtněte políčko Uživatelská jména a hesla na formulářích.
Chcete-li aby aplikace Internet Explorer zobrazovala žádost o povolení ukládat nová hesla, zaškrtněte políčko Zobrazovat výzvu před uložením hesla Chcete-li, aby aplikace Internet Explorer ukládala nová hesla automaticky bez zobrazení žádosti o povolení, zrušte zaškrtnutí tohoto políčka.
Klepněte dvakrát na tlačítko OK.
Naposledy upravil(a) kwik dne 27 úno 2010 09:35, celkem upraveno 1 x.
PC: Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, AMD Phenom II X3 720 @ X4, CM Hyper 212 Plus, Kingston HyperX 4GB (kit 2x 2GB) 1600MHz CL8,
Sapphire ATI Radeon HD 4850 Vapor-X 1GB, HDD1: WD Caviar Blue 160GB, HDD2: WD Caviar Black 640GB, Seasonic 500W,
Windows 7 Home Premium 64bit
NTB: Acer TM 4272WLMi

TeSi
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: květen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod TeSi » 27 úno 2010 09:35

Já jsem to pochopil spíš tak, že měla zapamatované heslo v prohlížecí (ona si ho již nepamatuje). Zkoušela se však přihlásit s různými hesly, aby na to uložené přišla, odklepla však v prohlížeči zapamatování toho zadaného hesla (žádné heslo neměnila). Napadá mě tedy jedině normálně přes Zapomenuté heslo na seznam.cz. Jiná možnost asi není.

Link: http://napoveda.seznam.cz/cz/zapomenute-heslo.html

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Email

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 27 úno 2010 09:40

Jasan.... pokud si pamatuje kontrolní otázku či nastavení profilu, není to problém.

Deculka
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: leden 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Zapomněla jsem hjeslo k e-mailu.*

Příspěvekod Deculka » 27 úno 2010 09:57

Jo presne tak to bylo, ale problem je, ze kontrolni otazku si nepamatuju. takze asi bohuzel! prave jsem chtela vyzkouset ten bod obnoveni, ale chtela jsem se nejdriv poradit. kdyby nahodou, tak se jeste ozvu.
Naposledy upravil(a) Myloš dne 27 úno 2010 16:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek KŘIČEL VELKÝMI PÍSMENY, to se nedělá.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1090
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48
  • Jsem jediný uživatel, aplikaci zablokoval správce, co s tím? Příloha(y)
    od Minapark » 06 led 2024 09:58 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    900
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    06 led 2024 14:58
  • Remote Desktop konfigurace - i když jsem za providerem
    od Wiston » 08 říj 2023 17:47 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    2551
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    08 říj 2023 18:08

Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti