Linuxové peklo Vyřešeno

Problematika Linuxu a ostatních operačních systémů (mimo Win)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Linuxové peklo  Vyřešeno

Příspěvekod Oxxid » 28 črc 2014 18:59

Asi jsem to prehlidl no ;)

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7366
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Linuxové peklo

Příspěvekod faraon » 28 črc 2014 19:08

Oxxid píše:musel jsem si tedy vypomoci prikazovou radkou z Windows, nastavit pozadovany oddil jako aktivni a uz to jede.

No vidíš, tohle je přesně to "udělej si sám". Sice je hrozná představa že se Widlemi hrabeš v MBR, já bych v rychlosti použil liveCD a fdisk, ale poradil sis.

Nevím jak je na tom Steam s Mintem, podporuje hlavně Ubuntu, takže nějaké problémy ještě určitě očekávat můžeš. Ale na oplátku, když to rozjedeš, tak si můžeš zahrát i takové pecky jako Goat Simulator! :lol:

Jestli ti jde jenom o vyzkoušení, stačil by ti třeba Slax, který se ani neinstaluje. Když už ses pustil do instalace, asi toho chceš vyzkoušet víc. Nebo je tvoje představivost natolik omezená redmondským brainwashingem, že si ani jiný postup nedokážeš připustit... To se časem spraví.

Možná že nějaké to studium budeš muset podstoupit, protože tohle je prostě jiný svět, kde platí naprosto odlišná pravidla. Já jsem se na Linux chystal víc než dva roky, sledoval jsem linuxové weby a četl o problémech které řešili jiní, pořídil si i pár knížek, několik měsíců provozoval ABCLinux z liveCD, než jsem se do toho sám pustil.
A nakonec jsem to Ubuntu pro BFU stejně dvakrát úplně rozbil! :twisted:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Linuxové peklo

Příspěvekod Oxxid » 28 črc 2014 19:49

Poradí mi někdo jak nainstaluji ovladače pro mou grafickou kartu Nvidia GTX 760? Při pokusu o spuštění instalačky driveru z webu Geforce to na mně hodí, že mi běží X server, co s tím?


Zpět na “LiNuX a ostatní alternativní OS”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti