Jak vyzvat holku Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

davsto
Level 2
Level 2
Příspěvky: 182
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak vyzvat holku  Vyřešeno

Příspěvekod davsto » 24 kvě 2016 06:56

Zdravím, nevím, jestli jsem to zařadil do správné sekce a vůbec na toto forum, ale potřeboval bych poradit.

Jsem v 9. třídě a zítra se chystám poprvé do tanečních na 2. lekci ( 1. lekci jsem zmeškal ). S holkou, s kterou budu tančit už jsem předem domluvený, takže s tím problém není, ale horší pro mě je, jak ji vyzvat k tanci, když bude sedět na židli. Něco málo už jsem se ptal spolužáků, co tam byli na 1. lekci a prej ten instruktor jim to všechno ukazoval. Dozvěděl jsem se, že ji museli oslovit ,,smím prosit ? " a ještě k tomu se museli nějak předklonit, no když jsem se tohle dozvěděl, tak jsem to potom zkoušel doma nanečisto a přijde mě to docela divné, protože nevím, jak se mám předklonit / uklonit .

Kdyby se tu někdo našel, kdo by mi to aspoň nějak trošku vysvětlil, abych neudělal trapas hned na mé 1. lekci, byl bych moc rád.

Děkuju :)

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vyzvat holku

Příspěvekod karlos » 24 kvě 2016 07:11

Neřeš to. To se časem poddá samo. Ať chceš, nebo nechceš, stejně budeš někde za blbce ;-) Vystřihneš elegantní úklonu a prasknou ti kalhoty na zadku, nebo ti uklouzne bota a flákneš sebou na vyleštěné parkety i s partnerkou... :-) Kámoši mají sice jednu lekci náskok, ale jinak jsou na tom s elegancí a grácií podobně, jako ty a jen skutečný idiot by se ti posmíval, protože nejsi hned napoprvé lev salonů, jako Oldřich Nový. To mi připomíná. Koukni na nějaký starý film, kde Oldřich Nový hraje, třeba Kristián, určitě tam bude vyzvání k tanci, jak z čítanky. Závěrečné: "Zavřete oči. Odcházím...", si pak můžeš nechat, jako třešničku na dort ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vyzvat holku

Příspěvekod mmmartin » 24 kvě 2016 08:42

Ohledně filmů bych si dovolil doporučit Černé barony. Na výzvě k tanci, jakou tam vystřihnul Jan Kraus, by nenašel chybu ani Guth Jarkovský, ani Ladislav Špaček. Pravda, trochu to pak pokazil svojí replikou po odmítnutí. Pokud tě vyzvaná tanečnice odmítne, určitě slova "Tak si trhni nohou, ty krávo" nejsou ta pravá. Jestli jste ale s partnerkou domluveni, netřeba se bát odmítnutí.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vyzvat holku

Příspěvekod karlos » 24 kvě 2016 09:53

Pravda pravdoucí. Černí baroni jsou mladým klukům určitě bližší, než Kristián :-)
https://www.youtube.com/watch?v=4M5xicTgNrg
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

davsto
Level 2
Level 2
Příspěvky: 182
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vyzvat holku

Příspěvekod davsto » 25 kvě 2016 07:04

Děkuju za odpovědi :)) Dneska mám poprvé taneční, tak snad to dobře dopadne, nejhorší na tom je, že ta holka, s kterou bych měl tančit, je spolužačka a asi před 2 týdnama ji oslovil jeden kluk z vedlejší třídy, takže bych mu ji přebral, ale tak ta holka mi to nabídla sama :) Tak uvidím, jak to dopadne :D


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů