Facebookove notifikacie

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Krantz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 626
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Facebookove notifikacie

Příspěvekod Krantz » 02 říj 2018 21:10

Zdravim. Zaujima ma uz velmi jedna vec a to je ako funguju notifikacie inym ludom na FB.
1. ak napisete niekomu spravu, ktora je vo svetlom kruzku s fajkou znamena, ze sprava sa odoslala ale nebola precitana a hned ako sa uzivatel napoji na internet mu ta sprava pride? Pravda/nepravda?
2. Ked chcem zmazat spravu tak aby mu ta sprava nedosla, tak to musim urobit tak, ze nesmiem byt zapnuty na internete a to mi da svetly kruzok nevyplneny nicim. Pravda/nepravda?
3. Ak sa uzivatel napoji na internet a ma odo mna odoslane spravy, ale nevidene a stale mi skace v telefone 'meno uzivatela' is active now tak znamena, ze je momentalne na 150% pritomny na messengeri/facebooku? Pravda/nepravda
4. Ked ma ten clovek odo mna odoslane spravy, ale ich neprecital a pravidelne vam vypisuje hore nad messengerom 'meno uzivatela' is active now znamena to, ze tie spravy jednoznacne ignoruje alebo je velmi zaneprazdneny? Pravda/nepravda?
Mate aj vy skusenost s bodmi "3 az 4"? Ak ano podelte sa o vlastnu skusenost s notifikaciami na facebooku a uvedte aka bola nakoniec pricina.

Reklama

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti