Namátkou vyskakující okno

...

Moderátor: Mods_senior

Fanous18
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Namátkou vyskakující okno

Příspěvekod Fanous18 » 13 říj 2018 14:19

Zdravím, mám W8.1 a od včera mi z ničeho nic začalo namátkově vyskakovat toto okno, viz obrázek. Děje se tak ať už se na počítači něco dělá nebo je jen tak puštěný, prostě samo od sebe. Když kliknu nadále používat Google Chrome, prohlížeč se otevře s nějakou balast stránkou s výherními automaty, ale dá se bez problému zavřít. Když kliknu na něco vedle i na prázdnou plochu, okno zmizí, ale v rámci několika minut nebo hodin se zase objeví a ptá se pořád na to samé. Výkon mi to nijak nežere, všechny stránky se mi zobrazují správně, nic mi to neblokuje, nepřesměrovává, ani se mi nikde nic neinstaluje a vše funguje jak má, takže si myslím, že by to mohla být nějaká prkotina. Pouze jakýsi příkaz, který tohle okno, respektive požadavek na výběr programu k otevření té balast stránky vyvolává. V Procesech nic podezřelého nevidím a v sekci Po spuštění taky ne (v těch mám pouze Java a zvuk Realtek). Projel jsem počítač programy Avast a IObit Malware, ale ani jeden nic podezřelého nenašel. Dá se s tím fungovat, ale je to prostě otravný. Ještě mě napadá, že by to mohl být nějaký příkaz v Plánování úloh, ale v těch příkazech se moc nevyznám, jen tipuju a laickým okem tam nic podezřelého taky nevidím. Napadá někoho, kde by mohl být zakopaný pes? Předem díky.

screen.png
screen.png (6.74 KiB) Zobrazeno 707 x

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Namátkou vyskakující okno

Příspěvekod xbs » 13 říj 2018 17:51

můžeš zkusit sekci HiJackThis tady na fóru pro hloubkovou kontrolu systému...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vyskakující černé tvary v prohlížeči Příloha(y)
    od bedna » 15 úno 2024 22:33 » v Internet a internetové prohlížeče
    11
    2387
    od BL!zZard Zobrazit poslední příspěvek
    19 bře 2024 12:10

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti