DivX a titulky na DVD

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

DivX a titulky na DVD

Příspěvekod CrazyManer » 09 lis 2005 15:19

Zdrawim, po krátké době zasejc škemrám o pomoc :D , mám problém, na DVD přehrávači který přehrává i CD s DivX filmy se titulky ukazujou bez středoevropský diakrititky nebo něco takovýho .. prostě se tam písmena s diakritikou měněj na nějkaý kliki háky nebo vypadnou úplně, nevíte co s tim? napadlo mě převíst nějak titulky na format titulků co sou k DVD filmum akorat si nejsem jistej jak by to šlo ... poraďte pls , díky

Reklama
Uživatelský avatar
johny.
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 369
Registrován: listopad 05
Bydliště:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod johny. » 09 lis 2005 16:02

to, jde prepinat, např. ja mam na ovladači tlacitko AGLE tim prepnu na central europe a vse jde vpohode.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 09 lis 2005 20:01

Bohužel to, že přehrává DivX, ještě neznamená, že to půjde. Důležité je, jestli tvůj přehrávač podporuje české titulky (českou znakovou sadu).
Takže napiš typ tvého přehrávače a podíváme se na to. Možná to vyřeší nový firmware, jestli existuje).
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 09 lis 2005 20:17

Myslim že zas takový kuchání potřeba nebude ... český titulky i DVDček normálně běhaj, jen SUB a SRT sou mimo..

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 12 lis 2005 17:46

Volil bych variantu "menšího násilí" - diakritiku bych prostě převedl na písmena bez diakritiky...pak si můžeš přehrávat v čemkoliv a nebudou tam žádný "čínský" znaky :wink:
Rimms

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 12 lis 2005 20:54

Tak jsem zjistil, že ty titulky to občas nečte vůbec .. DVDčko mám Denver 728k , vim že na internetu, dokonce na oficiálních stránkách píšou že tam je ke stažení i českej firmware do DVDček .. ale taky píšou přesnej postup jak to upgradovat na novej firmware a na konci stojí AT USERS OWN RISK .. že prej se to může seknout a posere se mi celý DVDčko , tak nevim nevim ... nemám ještě ani potvrzenou záruku .. má tady někdo s tim zkušenosti? :roll:

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 13 lis 2005 11:10

Nechci tě strašit, ale jak dlouho máš to DVDčko. Moje osobní zkušenosti s Denverem (doma mám 606ku - po půl roce provozu 2x reklamovanou a stejně nejede) a také po rozmluvě s prodavačem, který mě informoval o množství reklamací, jsou velmi pesimistické. Takže můj názor - vyzkoušej na něm všechno co můžeš, stejně brzo odejde. Také to začalo se špatným načítáním sem tam nějakého DVD, potom už vůbec nic. Po první i druhé reklamaci to vždy jelo tak 4 - 5 týdnů. Mám ještě Telcu (tu bych nekoupil - dostal jsem ji - a je to podobný šmejd) která po 8 měsících také nejede a už ji ani nehodlám reklamovat. Takže nakonec mi zbyl Panasonic, který jede bez problémů už třetí rok. :onfire: :onfire: :onfire:


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti