Na čem pracujete ? Pochlubte se :-)

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

R3sidento
nováček
Pohlaví: Muž

Re: Na čem pracujete ? Pochlubte se :-)

Příspěvekod R3sidento » 10 úno 2013 00:32

No to ani náhodou ? Ale nebudem tu dále spamovat :) Kdyby nebylo to JS playeru tak Tam zadny JS nebude :)

Nemusíte mi pořád psát, že jsem Bůh, já to vím.

Reklama
ITCrowd
Tvůrce článků
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5

Příspěvekod ITCrowd » 16 úno 2013 23:33

Momentálně toho mám víc. Takže LED osvětlení pokoje - stabilizováno pomocí buck konvertoru + regulované LED osvětlení kuchyňské linky. Konstrukce s oblíbeným 555 :D
[album]791[/album]
Dále konstrukce několika jednoduchých nabíleček Li-ion jako náhradu za nefunkční nabíječe http://www.belza.cz/charge/liion2.htm
A protože jsem nenastartoval auto, tak konstrukce desulfátoru:
[album]793[/album]
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Tomina
Level 5.5
Level 5.5

Příspěvekod Tomina » 27 úno 2013 09:00

Nyní:
1. Vývoj aplikace pro Android čistě jen přes Javu
2. Vývoj aplikace pro Android přes HTML5+CSS+PHP s převodem do nativní podoby (offline funkce)
-----
Když je čas, tak nějaký ten webík :-)

CrazyC0de
Level 3
Level 3

Příspěvekod CrazyC0de » 01 bře 2013 07:24

A copak vyvíjíš za aplikaci, smím li se zeptat ?
Vtípek

Alenka v říši divů : <div> <div><div><div><div>ALENKA</div> </div> </div> </div></div>

Tomina
Level 5.5
Level 5.5

Příspěvekod Tomina » 02 bře 2013 16:23

CrazyC0de: bohužel nemohu, je to součást SW tajemství..navíc to bude unikát, takže aby mi to někdo nevyfoukl :-)))

CrazyC0de
Level 3
Level 3

Příspěvekod CrazyC0de » 02 bře 2013 21:46

Ano, respektuji tvoje soukromí a plně to chápu :-)
Vtípek

Alenka v říši divů : <div> <div><div><div><div>ALENKA</div> </div> </div> </div></div>

Andrew98
Level 5.5
Level 5.5

Příspěvekod Andrew98 » 02 bře 2013 22:49

V programování nepracuju na ničem, protože to furt neumím a furt se nutím to naučit(líná veš jméno mé), jinak dávám do kupy PC pro rodiče výhradně z kupy součástek válejících se u strejdy(tolik nefunkčních základních desek jsem ještě neviděl), taky musím napsat recenzi, která mi tu stojí asi týden a na středu vypracovat výklad do slohu o grafických kartách.
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

akem
Master Level 7
Master Level 7

Příspěvekod akem » 02 bře 2013 22:51

Tomina píše:CrazyC0de: bohužel nemohu, je to součást SW tajemství..navíc to bude unikát, takže aby mi to někdo nevyfoukl :-)))

Až to vypustíš, tak se nezapomeň pochlubit! Jsem zvědavej... sám nic neumim, tak se budu chlubit, že někoho kdo umí, znám...
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Lenovo ThinkPad X220 W7 Ultimate + Kingston SSDNow UV400 240GB

Tomina
Level 5.5
Level 5.5

Příspěvekod Tomina » 03 bře 2013 09:22

Tak ono programování není nijak složité. To jsou mezi lidmi jen nesmyslné představy, že programátorům lítají v hlavě kusy kódu a že prakticky nedělají nic jiného, než sedí u PC a mastí nějaký soft. Dnes je spoustu řešení již hotových, pokud potřebuji nějakou funkcionalitu, tak si jí najdu a naimplementuji. Málokdy je zapotřebí něco nového opravdu naprogramovat. Většinou je to o propojení již známých věcí, odladění a hotovo. A právě ty appky pro Android jsou záležitostí pár dní. Těch skutečných programátorů, jako je třeba David Grudl, je málo.. :-)

faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5

Příspěvekod faraon » 03 bře 2013 09:35

Dnes je spoustu řešení již hotových, pokud potřebuji nějakou funkcionalitu, tak si jí najdu a naimplementuji.

Nojo, tomu se říká lepiči kódu, prostě si vygooglit nějakou metodu nebo třídu a tu plácnout do "svého" programu... ;-)

Jinak já momentálně pracuji na úklidu pokoje, a asi to bude trochu dlouhodobější projekt, protože se mi tu za pár let nahromadilo přes tisíc počítačových knih vydaných v uplynulých pěti desetiletích, takže nadešel čas je trochu roztřídit a zorganizovat :geek:
"Dokud nebyly počítače, programování nebylo problémem.
Jestliže bylo několik slabých počítačů, bylo programování malým problémem.
Když však programátoři získali počítače na svou dobu ohromné síly, stalo se také programování ohromným problémem."

E. W. Dijkstra, 1972

Tomina
Level 5.5
Level 5.5

Příspěvekod Tomina » 03 bře 2013 09:51

Mě se ten styl také nelíbí, hlavně u webů jsem těmto lidem říkal patlači, ale weby jsou přece jen více individuálnější. U memnších aplikací je toto lepení menší zlo, než se snažit vymyslet něco jiného, často i méně optimalizovatelného :-D
U vývoje pro mobily je důraz na optimalizaci a tím co nejnižší nároky na HW jedna z nejdůležitějších faktorů.

Hlebka
Level 3
Level 3

Příspěvekod Hlebka » 03 bře 2013 11:04

PC
AMD Ryzen 7 2700 4.0Ghz @ 1.225V | MSI B350 GAMING PRO CARBON | G.Skill FlareX 3200 MHz CL14 16GB | Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G | ADATA XPG SX8200 Pro 1TB NVMe | EVGA SuperNOVA 850 G2 | NZXT S340 White
Peripherals
Samsung CFG70 | Logitech G203 | Cougar Puri w/ Cherry MX Red | ATH-40X, Beyerdynamic DT990 Pro, Superlux 668B

Zpět na “Programování a tvorba webu”