Pc brigáda

Poptávka po pracovních pozicích

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Mathew20024
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: duben 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Pc brigáda

Příspěvekod Mathew20024 » 23 kvě 2020 18:09

Dobrý den, jsem student gymnázia v Ústí nad Labem a je mi 17 let. Už se dlouho snažím najít nějakou brigádu, ale nikde nic. A tak se ptám jestli mi můžete poradit, co bych mohl udělat. Začínám programovat v C++, ale jsem pořád nováček, snažím se 3D modelovat v programu Blender a umím základy html. Samozřejmě pokud by byl zájem jsem schopný se to všechno doučit, nebo být někým doučen. V budoucnu bych chtěl vytvářet hry, protože mě to zajímá a mám i pár nápadů. Nejlépe přes počítač a nebo v okolí Ústí v dosahu MHD. Moc rád bych si trochu přivydělal a naučil se nové věci. Nemusí to být jen práce se softwarem, vyznám se i v komponentech počítače.

Můžete mi tedy poradit jak jste třeba tento problém vyřešili vy a nebo něco nabídnout?
(nechci vyznít jako nějakej přehypovanej kluk co chce peníze na kebab, jenom nevím, jak to lépe napsat.)

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53586
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pc brigáda

Příspěvekod petr22 » 23 kvě 2020 18:19

Obavam se ze brigadnicke pozice se otviraji pro prace jako je roznaseni pocitacu lidem
v korporaci, doplnovani zbozi do regalu a letos velmi oblibeny sber zeleniny a ovoce, kdyz
nejsou levni zahranicni pracovnici.

Nevidel jsem ze by kdokoliv otviral brigadnicke pozice na programovani. Prijmuti programatora
bez praxe je investice do jeho zaskoleni, vzdelani a prizpusobeni - u brigadnika nema smysl.

Doucit - to jsou mesice a roky praxe, byt doucen je zase tydny a mesice ciziho casu.

Jestli chces nekde zacit, zjisti si jake korporace sidli v UnL a okoli a pak se podivej na webu, jestli
neshaneji brigadniky.

Jestli komponenty, tak CZC, Alza a dalsi firmy kde se skladaji pocitace, pripadne nejaka lokalni.

Zaklad je to obvolat a obejit, pripadne se nekam primo vnutit ze budes sefovi chodit pro pivo kdyz
te vezmou.

Mathew20024
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: duben 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pc brigáda

Příspěvekod Mathew20024 » 23 kvě 2020 19:39

Ok děkuju za radu

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pc brigáda

Příspěvekod cejny » 24 kvě 2020 07:57

Poradím ti něco jiného, bez někam do výroby a poznas jak se dají vydělávat prachy. Par studáku u nás na brigádě mame a dle jejich slov jejich spolužáci hnijí doma.

Je o tom zvednout telefon a volat, případně ještě lépe to obejít osobně.

PS aspoň zjistíš jak se dá dřít na ty zlaťáky s budeš mít motivaci se něco naučit, aby jsi nemusel takto dřít a taky, že to není jen o tom si sednout na kreslo
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

Uživatelský avatar
TheSalon112
Level 3
Level 3
Příspěvky: 440
Registrován: červen 14
Bydliště: localhost
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pc brigáda

Příspěvekod TheSalon112 » 24 kvě 2020 10:27

Ja by som sa na tvojom mieste na nejakú prácu / brigádu v tomto veku vykašlal. Pár drobných si zarobíš, ale čo z toho ? Aj tak to len niekde minieš. Namiesto toho, aby si otročil za pár niekde X hodín, si radšej vyčleň polovicu času na samoštúdium, nemusí to byť nutne programko, ale Matematika a Anglický jazyk - to je kľúč v tomto obore. Neskôr na (kvalitnej) univerzite všetko dobehneš za omnoho kratší čas. Ja rozumiem tomu, že práca a prvé zárobky sú lákavé, ale naozaj je to premárnený čas pokiaľ človek má záujem sa učiť. Do práce po SŠ (nieto ešte počas) chodia ľudia čo sa buďto nechcú učiť, alebo na to nemajú motiváciu.
MOJE ŽELEZO:
CPU: Intel core I7 870 2,93 GHz
CPU Cooler: SilentiumPC Fera 2 HE 1224
GPU: ASUS GTX1050 TI 4GB
HDD: WDC Black 1TB
SSD: Samsung 850EVO 120GB
MotherBoard: Asus P7P55D-E
RAM: 4X Kingston DDR3 2GB Value RAM
PSU: Seasonic S12ii-520
Bedňa: Corsair SPEC-03 Red LED
Blue-Ray Mechanika: LG BH10LS30


Zpět na “Poptávka po práci”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host