CZC - sestavený počítač nefunguje*

Problematika reklamací a vše kolem nich, rady a zkušenosti spotřebitelů...

Moderátor: Mods_senior

Alfa-predator
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod Alfa-predator » 13 úno 2014 21:07

Dobrý den, po tom co jste mi tu sestavily tento PC http://www.czc.cz/efm29hboiui27abv305vd2u54a/seznam jsem si ho tedy objednal a využil možnosti sestavení zdarma, když mi přišel tak jsem ho za 2 dny dal jednomu opraváři který mi tam měl nainstalovat windows 7, jenže mi řekl abych desku poslal na reklamaci protože je asi poškozená, jelikož se PC při instalaci windowsu vypnul, a předtím se mi v biosu také vypnul, po 2 vteřinách se zapnul ale to jen ja 1 vteřinu a pak zase vypnul a takhle to dělal furt dokola dokud jsem nevypnul zdroj, také se mi v biosu dvakrát seknula myš, ještě bych vám chtěl ukázat tyto 2 články
http://www.bpn20.cz/clanky/zakaznicka-zkusenost-czc-cz-si-nevidi-do-ust-a-lze/
http://zkusenosti-czc.nazory.cz/
už je mi předem jasné že jsem přišel o skoro 17 tisíc a řešit se to nebude protože žiju v české republice
v pátek nebo pondělí to pošlu na reklamaci a uvidím, jestli budou mít zájem o výměnu za nové zboží tak se to stejně potáhne několik měsíců, měl jsem to nakoupit u alzy a byl by pokoj než volit nějaký pochybný e-shop
jsem opravdu hodně naštvaný že jsem přišel o počítač za 17 tisíc a nic z něj nemám, obzvlášt když jsem si přečetl ty dva články ohledně zkušeností z reklamací.
a přitom zde každému sestavujete PC z této stránky.


*Upravil sem ti nadpis z nic neříkajícího "CZC". Rewqa

Reklama
Uživatelský avatar
jayden
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 856
Registrován: květen 11
Bydliště: Netolice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CZC

Příspěvekod jayden » 13 úno 2014 21:11

já u CZC reklamoval v létě LED TV hitachi - vadnej zdroj a zatím musím zaklepat funguje :)
NTB: Lenovo Legion Y520 80WK00X6CK MP: S22 5G

GhostCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 787
Registrován: listopad 13
Bydliště: Humpolec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC

Příspěvekod GhostCZ » 13 úno 2014 21:12

Tak třeba se to stalo jen jim mě se to nikdy nestalo vše reklamováno a v pohodě.
Chybama se člověk učí.

Alfa-predator
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC

Příspěvekod Alfa-predator » 13 úno 2014 21:13

Uvidím co a jak, reklamuji to zítra nebo v pondělí, ty dva články taky můžou být jen zaplacený článek od konkurenčního e-shopu ale na to bych nesázel

_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2420
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod _vcn » 13 úno 2014 21:16

Obchod si může každý vybrat sám. Nikdo tu není nucen nakupovat na CZC.

PC se tu sestavují na CZC, protože mezi největšími e-shopy v ČR má většinou jedny z nejnižších cen
a taky tam velmi dobře fungují seznamy produktů + nabízí sestavení PC zdarma.
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷

Peter357
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: září 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC

Příspěvekod Peter357 » 13 úno 2014 21:17

Takhle to brát nemůžeš... za vadnou desku nemůže CZC ale výrobce, to samé se mohlo stát na Alze, Alfacompu, a co já vím kde ještě... já osobně objednávám tam kde je to levnější, a s CZC sem nikdy problém neměl... Co se těch článků týče, to taky musíš brát s rezervou, ty samé články najdeš i o alze a dalších e-shopech. Závěr si z toho udělej až podle toho jak dopadla reklamace. :)

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod ITCrowd » 13 úno 2014 21:20

1. Do 14 dnů můžeš vrátit bez udání důvodu.
2. Na reklamaci máš nárok. Popíšeš co se děje a oni musí reklamaci přijmout.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod Rewqa » 13 úno 2014 21:22

Nevím, proč by měl být s reklamací problém, pokud je teda opravdu na vině od začátku deska. Neviděl bych to hned všechno tak černě, CZC je podle mě solidní obchod, stejně tak jako třeba zmiňovaná Alza.
Nijak tu nechci ten obchod hájit, ale myslim si, že když si našel nějaký dva články na internetu, že to nic neznamená. Zvlášť ten druhej je opravdu k smíchu, nechápu, jak si může někdo dovolit vrátit takový zboží a požadovat zpátky plnou cenu.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod X » 13 úno 2014 21:27

CZC se hodně zhoršilo, nejdříve mi psalo bonusové body i za prodejky, nyní utrum ... teď dokonce buzeruje vlastní zákazníky, jen když vstoupí na e-shop (zřejmě moc inteligence nepobrali), příště budu určitě nakupovat jinde. A operátoři a operátorky, to je kapitola sama pro sebe. Jsou schopni dělat naprosté excesy a dokonce vám bez mrknutí oka prodají potlučené zboží, co poškodila pošta, pokud si to necháte líbit. A ještě vám drze tvrdí, že to tak není (kdyby to ovšem nebylo vidět na stavu zboží na e-shopu). Příští den vám to ale klidně zopakují.

Nut
Level 3
Level 3
Příspěvky: 441
Registrován: listopad 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod Nut » 13 úno 2014 21:31

U czc nakupuju pravidelně a reklamace / vrácení do 14 dnů je víc než v pohodě,ochota 100%. A pokud se v tom "technik" hrabal,tak můžes jen doufat.
Btw.. co čtu tady na fóru,když se napíše "technik",tak vždy to vypadá,jako kdyby to dělal poprvé...
Když něco nejde silou použij na to větší sílu.

d1amond
člen HW spec týmu
Elite Level 12
Elite Level 12
Příspěvky: 16106
Registrován: květen 08
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod d1amond » 13 úno 2014 21:32

Budou se hodně snažit, aby to vyřídili ke spokojenosti. To co se Ti stalo je nepříjemné, ale stejně tak se to mohlo stát na kterémkoliv jiném eshopu - rozhodně bych neříkal, že to je pochybný eshop, když patří mezi 3 největší v republice ;) Doporučujeme u nich skládání, troufám si říct v 90% sestav a nepamatuju, že bychom měli negativní ohlasy na jakékoliv vyřizování reklamací.
Nedělal bych žádné unáhlené závěry. Snad jen, že jsi to tu měl diskutovat hned, jak si zjistil ty restarty. Rovnou bychom Tě odkázali na reklamaci.
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CZC - sestavený počítač nefunguje*

Příspěvekod beather » 13 úno 2014 21:48

za to, že ti zkazili pc (možná oni) a jsi jeden z hodně mála komu se to stalo nemá smysl tady prohlašovat věty typu pochybný obchod atd... co vím, asi 30 sestav lidí co znám bylo složeno naprosto ok... a nikdy jsem s tímto shopem neměl problém ! jednou jsem tam dokonce 5x reklamoval sluchátka (chyba výrobce) a vždycky ok.. a když se mi něco nezdálo stačilo skočit na muzeum a zeptat se kde to vázne.. a obsluha ochotně podala všechno info
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nefunguje bezdrátová myš
    od Pidek » 01 kvě 2023 14:07 » v Problémy s hardwarem
    1
    636
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    01 kvě 2023 17:12
  • Router nefunguje.
    od urbassscz » 07 kvě 2023 21:27 » v Problémy s hardwarem
    5
    978
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    08 kvě 2023 19:03
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1506
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19
  • Nefunguje klavesnica
    od Ivikivi » 25 pro 2023 07:54 » v Problémy s hardwarem
    2
    536
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 pro 2023 10:15
  • O2 TV aplikace - NEFUNGUJE?
    od holas18 » 09 dub 2023 16:17 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    5
    3026
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    21 dub 2023 18:15

Zpět na “Reklamace a zákony”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti