Servis praskl obrazovku

Problematika reklamací a vše kolem nich, rady a zkušenosti spotřebitelů...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Mr. Incognito
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 855
Registrován: červen 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod Mr. Incognito » 18 bře 2022 17:15

Takže tys mu předal televizi bez jakéhokoliv předávacího protokolu? No tak to jsi slušný střelec. Jak mu teď chceš dokázat, že od tebe něco převzal a v jakém stavu?

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod petr22 » 18 bře 2022 17:15

Ja te pohadce o tom, ze mu pri odlepovani pasku praskla obrazovka neverim.

Take neverim to ze se mela zavada vyresit vymenou vsech pasku - kdyz ti doma
prestanou svitit vsechny zarovky tak to taky nevyresis tim, ze je vsechny vymenis
ale problem bude 100% jinde.

Tohle silne smrdi od zacatku uz to, ze nedava protokoly je krajne podezrele.

Proc jsi mu to nechal kdyz nedal papir ze neco prevzal a v jakem stavu? Tomu nerozumim.

saman250
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod saman250 » 18 bře 2022 18:23

Tak já čekal že mi ho dá a když mi nic nedával po půl hodinovém výkladu jak co má být, že musí tv do šroubku rozdělat tak jsem odešel .V tento moment jsem neřešil papír chtěl jsme mít co nejdříve opravenou tu televizi i za cenu 5,5k,jelikož začínala olympiáda. Zkoušel jsem první volat do jiného servisu ale ten měl covid dovolenou. Takže v ten moment jsem byl rád ,že ji někdo opraví. Navíc u nás ani v servisu na Stihl oficiál pily obchodě žádný doklad nedávají.když se dává opravovat pila tudíž jsem to nepovažoval za podezřelé.Jen mi přišlo divné proč to nejde sehnat tady ty díly.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod petr22 » 18 bře 2022 18:28

Protoze to ze to nejde sehnat u nas neni pravda, napr: https://www.ame.cz/Elektronika/Dily-pro ... d108485154

Nicmene trvam na tom, ze menit 14 pasku kvuli tomu ze nejdou vsechny soucasne je pitomost, nemuze jich
nikdy odejit soucasne vsech 14. Spis bych veril tomu ze nejde regulator napeti a ty pasky nejsou napajene.

To je proste kus plastu s LEDkama - tam se nema co rozbit - podle me se musi bud opravit nebo vymenit ridici
elektronika. At to pekne vrati a dej to spravit nekomu kdo ma aspon dve mozkove bunky a nad zavadou se napred zamysli.
Neverim tomu, ze je praskla obrazovka, maximalne ji znici sam tesne pred tim nez ti to bude vracet. Pri sundavani pasku
NEMUZE prasknout panel, daleko driv zlomi ten pasek.

Uživatelský avatar
peta501
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2861
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod peta501 » 19 bře 2022 11:18

to skoro zni jakoby televize byla uz nekde ve svete... jak pise petr, urcite si na tom trvat a chtit tv zpatky ale je otazka co si clovek bez predavaciho protokolu veme :?
Core i7 9700KF, MSI Z390A Pro, 32GB RAM , 3070, 1TB, 650W Corsair, Creative X-fi Windows 7 HP
O2 VDSL 16MB

Xbox One

saman250
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod saman250 » 19 bře 2022 16:40

Dneska jsem se šel na ni podívat... Laicky vysvětlím prasklé sklo ,které je položené na bílém pozadí na dvou místech. Začal argumentovat stím že tam byli mouchy to prosím pěkně zdůraznil dvakrát,Že to firmě nedrželo tak to přilepily, a že by to žádný servis neopravil. atd nakonec řekl že se ta obrazovka nedá už sehnat. V moment ,kdy řekl že jsou to laciné televize tak jsem vystartoval, že to budu řešit jinak a že to nebylo odborně sundané. V ten moment mi začal nabízet jinou TV za 4,5k .s vadným podsvíceným, kterou mu tam někdo nechal údajně , pak mi nabízel další že je lepší jak ta moje že má lepší podsvícení hustější atd a při dalším dotazu jestli je funkční odpověděl že ne.Při dalším dotazu jestli má TV 4K jak ta moje by bylo řečeno na co mi bude 4K. No ve Finále jsem vzal za 4,5k tu jednu co mu tam údajně někdo nechal vzal spíš budu čekat další dva měsíce než ji opraví ( opět nečekaně podsvícení) a doufám že půjde aspon týden. Bral bych Raději uvedení do původních stavu nebo vrácení části peněz, ale ani jedno z toho bych neviděl. a 100% neni pojištěn. Jen mě pobavilo, že pán nechal otevření dveře a na schodišti mimo místnost stál někdo z jeho blízkých ,aby měl když tak důkaz. Očividně už asi zažil nespokojené klienty, kteří nezůstali jen u slov.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod petr22 » 19 bře 2022 16:58

On chtel ZAPLATIT televizi, kterou ti nabidl jako nahradu te kterou ti znicil ?

Pokud nevi, k cemu je 4K, tak ten clovek ma nulove znalosti v oboru, kde podnika.

To co vyklada vse vypovida o tom ze nema tuseni, jak se provadi opravy.

Uved sem nazev a adresu firmuy, at vsichni vime, kam rozhodne nikdy nechodit.

saman250
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod saman250 » 19 bře 2022 18:25

Defacto ano respektive chce ty peníze na opravu té televize co mi nabízí.

Uživatelský avatar
peta501
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2861
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod peta501 » 19 bře 2022 19:58

plati vcelku jednoduchy pravidlo, takovejm lidem nikdy za nic neplatit.
jestlize ti znicil televizi neodbornou montazi a nemas od toho papiry, pochopil bych ze z nej nic nedostanes ale zaplatit mu jeste navic za dalsi polorozbitej kram - to snad ne... tu starou bys na aukru za neco urcite prodal... :cry:
Core i7 9700KF, MSI Z390A Pro, 32GB RAM , 3070, 1TB, 650W Corsair, Creative X-fi Windows 7 HP
O2 VDSL 16MB

Xbox One

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod Rewqa » 19 bře 2022 20:48

No a co to teda je za servis?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

saman250
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: duben 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod saman250 » 19 bře 2022 21:57

Zatím ho nechci uvádět až jak to úplně dopadne pak ho sem napíšu

Jandak
Level 3
Level 3
Příspěvky: 521
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis praskl obrazovku

Příspěvekod Jandak » 20 bře 2022 11:12

Suma sumarum... Takze ty zaneses TV na opravu do servisu. Chlapek ti ji jasne neodbornym zasahem zlikviduje a ty mu das jeste 4,5 za dalsi nefunkcni telku? :lol: No ty v.o.l.e. ..Nic proti nevim vsechny detaily, ale to toho chlapika musis mit hodne rad, kdyz ti defacto znici TV a ty od nej koupis nejakou starou nefunkcni sunku za 4,5 litru... :roll: To se ti jako fakt vyplati?

Nebylo by lepsi mu tu TV co ti znicil omlatit o hlavu? Prachy ani TV uz z nej asi nedostanes ale pocit budes mit dobry.. Protože tenhle podvodníček s tebou klasicky vyjebal.

Rewqa: radeji se neptej :D, chces si nehcat opravit TV jo?
Ryzen 5 5600X, RTX 2060 SUPER Phantom GS 8G, GIGABYTE B550 AORUS PRO, 16GB 3600MHz, 1TB SSD VIPER, Seasonic GX550 Gold, Fractal Meshify C Dark


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaký servis pro vypraný telefon v pračce?
    od atari » 18 úno 2024 13:21 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    966
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    19 úno 2024 20:32
  • Pruhy přes obrazovku při sledování YT, apod.
    od jxdm » 10 bře 2024 10:39 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    1
    947
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    11 bře 2024 09:56

Zpět na “Reklamace a zákony”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti