Chystám se koupit Wii Vyřešeno

Xbox, Playstation, Nintendo a další...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Chystám se koupit Wii

Příspěvekod Rewqa » 11 srp 2015 12:23

Ahoj,
přítelkyně pořád chodí ke kamarádce na Wii (doufám :D ) a furt mi o tom vypráví jak dělaj rekordy a tak. Hry jí jinak moc nebaví a jelikož mi furt nadává, že pořád pařim, tak sem si řikal, že bych nějaký Wii pořídil. Mám pár kousku vyhlídnutejch na sbazaru a na bazoši. Na co si dát pozor, případně když bych k tomu chtěl koupit nějaký ovladače navíc, jsou ty neoriginální kompatibilní?

Díky za rady.


Rewqa
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53530
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod petr22 » 11 srp 2015 12:33

Taky budeme s kolegou kupovat Wii, ale na anglicke Ebay. Proste Wii Party je silne navykova :-)

Obecne je k tomu potreba samotne Wii, snimac pohybu (takova ta dlouha vec co se pridelava na tv) a ovladace - pricemz ovladace se skladaji z vice casti. To co je mandatory jsou samotne ovladace + nunchaky (spoustu her bez nich nejde hrat) a nabijecka pro ovladace. Pak k tomu existuje Wii Motion Plus (zapojuje se to do ovladace zespoda) a aby to nebylo jednoduche, je k tomu obrosvke mnozstvi prislusenstvi kam se zapojuji cele ovladace - gamepady, volanty, svetelne mece, pistole, skakaci podlozky, kytary, golfove hole, tenistove rakety, palky ....

Samotny zaklad jde poridit do 1500-2000 Kc (wii, motion senzor, napajeni, kabel a dve sady ovladacu).

Pripadne za cca 3500-5000 Kc i s haldou prislusenstvi:
http://www.ebay.com/itm/Nintendo-Wii-Co ... 3d000f8005

Neoriginalni prislusenstvi kompatibilni je, ale k sade 4 ovladacu s nunchakama za 1000 Kc (nova) nemam moc duveru.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod Rewqa » 11 srp 2015 12:43

Ok, díky za rady.

Takže k tomu samotnýmu ovladači wii remote je potřeba ten nunchuk? Co vim, tak přítelkyně hrála asi Mario Kart a pak mluvila o nějakým surfování, tak to bude předpokládám, nějaký to Wii Sports.

Wii Motion plus je taky důležitý?

Nabíječka na ovladače je součástí standardně a nebo jsou ty ovladače na klasický baterky?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53530
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod petr22 » 11 srp 2015 13:17

Nunchuk neni principialne nutny (tzn jde koupit wii bez nej), ale spousta her ho vyzaduje - napriklad lukostrelba se dela tak, ze ovladacem se drzi luk a nunchukem se natahuje (nunchuk se zapojuje do ovladace usb kabelem, samotny ovladac je bezdratovy). Taky jde s nunchuckem skvele rozbit televize nebo okno :-)

Mario Kart se da hrat bud primo na ovladaci a nebo se ovladac strci do volantu. Wii Motion Plus zase tak dulezity neni, naprosta vetsina her jde hrat jen ovladacem s nunchuckem.

http://nintendo.about.com/od/faqs/f/nec ... iesfaq.htm

Nabijecka a 1 ovladac je standardni soucasti, ale u pouziteho Wii je vzdycky potreba koukat na fotky co tam je - osobne bych koupil jedine sadu jde je Wii (motion senzor, adapter, video kabel) a dve sady ovladacu s nuchuckama.

Kdyz ale koupis komplet neco jako jsem daval odkaz tak to vyjde levneji nez koupit zaklad a k tomu dokupovat vsechny ty volanty a hole.

Pak jsou jeste hry, ktere vyzaduji urcite prislusenstvi - tanecni hry nejdou hrat bez te podlozky. Na Wii Party (podivej se na YT o cem to je) jsou potreba 4 ovladace.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 11 srp 2015 13:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod Rewqa » 11 srp 2015 13:23

Jak vypadá ta nabíječka na ten ovladač? Viděl jsem jenom nějakou kolíbku pro dva a víc ovladačů a co jsem z toho tak pochopil, že to není standardní výbava.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53530
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod petr22 » 11 srp 2015 13:27

V ovladaci jsou dve AA baterie, jde tam strcit i specialni baterie.

Pouzite sady jsou obvykle i s tou kolibkou a bateriema.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod Rewqa » 11 srp 2015 14:09

Díky. Dnes si jedu pro černé Wii s dvěma ovladači, jedním nunchakem, volantem + kabeláž atd + 3 hry za 1500,- Kč.

Tak snad to bude všechno fungovat, kdyžtak pak dokoupím ten nunchak, co sem tak koukal, tak vyjdou docela levně.

Kombinace origo ovladače a neorigo nunchaku bude fungovat?


Edit: Našel jsem ještě tohle http://www.herni-svet.cz/canyon-recharg ... y-pack-wii To je to opravdu tak levné nebo to bude nějakej shit?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod memphisto » 11 srp 2015 15:02

Dobře děláš. Rovněž jsem se rozhodl pro Wii a to z důvodu zábavy... Mám sice i zbylé konzole, ale suverénně nejvíc nahráno na Wii. TO pohybové ovládání je parádní a hrát s tím třeba Medal of Honor a ovládat minomet a nebo kanon je pecka. Wii Sports je klasika...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod Rewqa » 11 srp 2015 19:57

Tak mám to doma, všechno funguje až na jednu takovou věc :D Nějak mě nenapadlo, že televize nebude mít správný konektory, protože je zhruba z tý doby, kdy Wii vyšlo. Nicméně na televizi mám klasicky 5 cinchu. Dva na zvuk, bílej a červenej, to funguje. A tři na video, zelenej, červenej a modrej. Ale z Wii zbejvá už jenom žlutej a to funguje jenom, když ho dám do zelenýho. To je ještě dobrý :D Ale obraz je černobílej. Ve Wii moc nastavení není a v televizi sem se taky hrabal a nic.

Jak to vyřešit? Nějaká redukce nebo něco? Na TV mám SCART, HDMI a ty cinche.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53530
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod petr22 » 11 srp 2015 20:02

Redukce z cinchu na SCART to vyresi (zluty video, bily cerveny audio).

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod Rewqa » 11 srp 2015 20:04

ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53530
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chystám se koupit Wii

Příspěvekod petr22 » 11 srp 2015 20:15

Sice je slozitejsi nez je treba, ale muze byt.

Skoda ze Wii nema digitalni vystup.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Herní konzole”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti