Modrá smrt - Win32k.sys Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

thebigheead
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: říjen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Modrá smrt - Win32k.sys

Příspěvekod thebigheead » 14 kvě 2014 20:18

Zdravím všechny. Mám problém s počítačem už nějakou delší dobu. V poslední době mi počítač házel modrou smrt. Nebylo to ale při nějakém hraní nebo něco, ale většinou to bylo třeba když jsem shodil nějaký program na lištu nebo prostě jen tak (více když jsem minimalizoval nějaký program. Píše mi to, že mám problém s "Win32k.sys".
Po nějakém týdnu hledání na googlu, čištění registrů a projíždění antiviráků jsem na to přestal mít nervy a přeinstaloval jsem počítač s tím, že bude chyba asi v systému. Ale jak vidím v systému chyba není, jelikož po přeinstalování mi to jelo pár dní v pohodě a dnes opět modrá smrt. Četl jsem, že by mohl být problém s HDD nebo RAM. Obojí jsem nedávno měnil (není tomu ani rok), a není to žádný krám za 100 Kč, takže by v tomhle problém být neměl. Opravdu už nevím co s tím mám dělat, tak píši sem. Možná by mohl být problém na disku D, jelikož tam jsem si ukládal zálohu nebo je možné, že se tam někde "usadil" vir. Navíc mám ted taky problém s tím, že nemohu psát háčky nad písmenky jako "d, n, t" apod., protože mi nereaguje tlačítko s háčky a když jo, tak mi to udělá 2 najednou (třeba je to spojeno s tím). Děkuju všem za rady, mám uložený .dmp soubor, ve kterým by údajně měli být informace o modré smrti. Pokud se vám tedy bude hodit, máte ho zde:

http://leteckaposta.cz/286616430

Reklama
Uživatelský avatar
pulsik
člen BSOD týmu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1654
Registrován: červen 13
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Modrá smrt - Win32k.sys

Příspěvekod pulsik » 14 kvě 2014 20:38

Na modrou smrt je tady speciální sekce, takže do "Viry, antiviry, firewally..." to nepatří. Návod, řešení najdeš tady.

Uživatelský avatar
MiliNess
člen BSOD týmu
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9112
Registrován: říjen 09
Bydliště: Cheb
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Modrá smrt - Win32k.sys  Vyřešeno

Příspěvekod MiliNess » 15 kvě 2014 10:26

Kdyby jsi namísto čištění registrů a dalších ptákovin nainstaloval SP1, tak žádná BSOD nebyla.
Jedná se totiž o chybu v grafickém subsystému Windows, která bude aktualizací (obsažena v SP1) odstraněna.
-každý má svou pravdu a ta se nemusí vždycky shodovat s tvou vlastní
-naše problémy jsou pouze v naší hlavě
-okolní svět není ani dobrý ani špatný, je mu zcela lhostejné, jestli existuješ
-nejdůležitější v životě je láska. Všechno ostatní jsou zbytečnosti


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti