Problém s přetažením zvukových nahrávek z mobilu do pc

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

vivi
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Problém s přetažením zvukových nahrávek z mobilu do pc

Příspěvekod vivi » 02 pro 2017 12:31

Ahoj všem,

mám velký problém s přetažením zvkových nahrávek z diktafonu v mobilu (Huawei Honor 4c, android 4.4) do pc (HP Probook 450 g2 - Windows 8 ).
Nahrávky jsem měla uloženy v mobilu ve vestavěné aplikaci diktafon (přímo z mobilu nešly sdílet), ovšem poté, co jsem se je pokusila hodit do pc, začalo mi vyskakovat okno s "nespecifikovatelnou chybou 0x80004005" - záznamy nejdou přetáhnout, poslat, přehrát, nic. A co je horší, nemohu je od té doby dohledat v telefonu. Prostě z něj zmizely...po připojení k pc tam však stále jsou, jen s nimi nejde manipulovat. Velikost mají stále "správnou" (kolem 62 MB/soubor), což se mi zdá jako dobré znamení - nemusí se jednat jen o nějaké "zbylé kopie" souborů.
Moc prosím o radu, jedná se o záznamy rozhovorů s respondenty k mé bc práci a mám tam cca 3h a 45min nahraného času, který potřebuji přepsat :-( Myslíte, že je ještě šance je zachránit?

Moc děkuji za rady!

P.S. Omlouvám se za svou totální pc neznalost, kdykoliv se na cokoliv doptejte; nevím, jaké info jsou v tomto případě důležité.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém s přetažením zvukových nahrávek z mobilu do pc

Příspěvekod mmmartin » 02 pro 2017 12:40

Jiné soubory (fotky, videa ...) z mobilu do PC kopírovat jdou? Pro přesun požíváš volbu Kopírovat, nebo Přesunout?
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

vivi
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Problém s přetažením zvukových nahrávek z mobilu do pc

Příspěvekod vivi » 02 pro 2017 12:57

Ano, fotky i videa kopírovat jdou.
Zkusila jsem kopírování i přesun, ani jedno nejde. Ani přeposlat, ani přehrát, jakákoliv manipulace s nahrávkami je nemožná... Teď jsem navíc zjistila, že soubory sice mají odpovídající velikost, ale u všech je doba trvání uvedena jako "0:00:00", tedy žádná...a z mobilu i po restartování prostě zmizely.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém s přetažením zvukových nahrávek z mobilu do pc

Příspěvekod Pic » 02 pro 2017 16:49

Pravděpodobně došlo k jejich přesunutí a tím zmizely z mobilu, ale Windows uvedené soubory asi nezná a proto neví co s nimi.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výmaz všech dat z mobilu
    od Myerina » 22 čer 2023 10:39 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    10
    2635
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 čer 2023 08:24
  • dokumenty MS Ofice na mobilu
    od hanka12 » 08 zář 2023 08:13 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1955
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 zář 2023 11:50
  • HotSpot do PC z mobilu - síťová karta
    od sasshrek » 16 kvě 2023 10:28 » v Sítě - hardware
    2
    775
    od sasshrek Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 10:51
  • Výběr mobilu /cena/výkon
    od showpayne » 14 lis 2023 20:37 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    1661
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 lis 2023 20:08
  • Který z těchto dvou mobilů vybrat
    od Lukáš.v89 » 06 úno 2024 00:50 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    8
    937
    od Smile Zobrazit poslední příspěvek
    07 úno 2024 07:40

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti