přepínač audio

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Dol
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: květen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

přepínač audio

Příspěvekod Dol » 01 úno 2021 16:58

Zdravím, přestává mi fungovat přepínač audio. Zkusím popsat. Pevný vstup: z PC mikrofon, reproduktor. Vstup mikrofon ze sluchátek s vypínačem, výstup reproduktor do sluchátek s regulací hlasitosti (není nutná),s přepínačem na výstup do monitoru. Vše jack 3,5 mm stereo.
Obvykle používám reproduktor monitoru, ale např. při Skype používám sluchátka s mikrofonem a potřebuji repr. v monitoru vypnout. Na krabičce přepínače je nápis LOGO a nějaký znak.
Nedaří se mi nic vhodného najít a tak prosím o tip.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: přepínač audio

Příspěvekod ITCrowd » 01 úno 2021 17:17

Na to nepotřebuješ přepínač. Wokna to umí samy o sobě: viewtopic.php?f=107&t=133636
Když dáš výchozí zvuk do monitoru a výchozí komuniikační zařízení sluchátka, mělo by to fungovat samo o sobě (viz. druhý obrázek odshora).
Jinak možná něco takového: https://www.amazon.com/Audio-Switcher-P ... B0892JHJ8B
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Dol
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: květen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: přepínač audio

Příspěvekod Dol » 01 úno 2021 19:17

Díky za rady. Můj dosluhující přepínač je asi okopírovaný Manhattan 172851 jen s jinou značkou. Zkušenosti s Amazonem nemám. A protože jsem laik, asi bych měl problém i se SW. Navíc si nemůžu srovnat propojení, když na desce pc mám 3 zdířky jack 3,5 ozn. mic in, line out a line in. Možná se pokusím udělat si nějaký panýlek a připojovat si buď reprák monitoru nebo sluchátka jako na historických ústřednách a mikrofon z pc propojit se sluchátky přímo. Snad tam nějaký elektronický zádrhel nebude.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů