Reklama na fóru.

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9532
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Reklama na fóru.

Příspěvekod mmmartin » 20 kvě 2024 11:47

Lze nějak systémově ovlivnit reklamy z jakých zdrojů se na fóru zobrazují? Protože jsou reklamy jedním ze zdrojů financování fóra, nemám na fóru aktivované blokování reklam. Pokud se mi ale budou zobrazovat s**čky typu https://wow-news24.life/full/30?streamId=529d9605-68f2-486f-adbc-b39cada026ce&subid6=f7e2cbe4-5282-4e7f-916b-3568eea6898e&subid1=2hbevrh1gnff, uvažuju o jeho zapnutí.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6774
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Reklama na fóru.

Příspěvekod Ltb » 20 kvě 2024 16:07

Ahoj mmmartine,

cíky za nahlášení, v Google Adsense je možné dělat obecná nastavení, ale také mohu zablokovat konkrétní reklamu nebo celý web.

To jsem právě udělal - zablokoval jsem celý web - pokud toto nebudou nějak obcházet, neměly by se ti reklamy již zobrazovat (prosím dej vědět, jestli to problém vyřešilo):
Screenshot 2024-05-20 160305.png


p.s. díky, že nepoužíváš ve fóru AdBlock, vážím si toho :bigups: Samozřejmě budu i nadále vypínat reklamu, která otravuje nebo je rušivá/otravná atd. - zvolil jsi ideální postup, nahlásil jsi reklamu v připomínkách a tak jsem to mohl vyřešit obratem...

p.s. jak jsem psal v jiném příspěvku, do budoucna se chystám reklamu ve fóru výrazně zredukovat.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9532
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklama na fóru.

Příspěvekod mmmartin » 20 kvě 2024 18:33

Děkuju a omlouvám se za formulaci, která nese znaky vyhrožování. :bigups:
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6774
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Reklama na fóru.

Příspěvekod Ltb » 21 kvě 2024 10:56

Všechno je v pohodě mmmartine, já to tak nevnímal ;-) Z toho jak jsi to napsal jsem vyčetl vysokou míru naléhavosti a že tě to zřejmě hodně štve. Jsem otevřený blokaci jakékoliv reklamy, která inzeruje pochybné weby s pochybným obsahem. V rámci našeho PCH týmu si troufnu říci, že to tak máme každý, že nechceme, aby si někdo spojoval naše fórum (ať už přímo či nepřímo) s podobnými weby.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9532
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklama na fóru.

Příspěvekod mmmartin » 03 čer 2024 20:23

Kandidát na další červenou kartu:
Bez názvu.jpg


Sám název napovídá, že stránka přichází z východu a odpověď na dotaz přes Googla byla psaná azbukou.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6774
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Reklama na fóru.

Příspěvekod Ltb » 03 čer 2024 22:26

Diky moc mmmartine, obratem jsem zablokoval! :bigups: :bigups:
p.s. jsem docela v soku, co vsechno je schopen GoogleAdsense naservirovat :? Cekal bych, ze budou trochu vice aktivni ve filtrovani reklam, ktere pres jejich sit nechavaji zobrazovat...trochu zklamani :?

p.s. tema jsem odemknul, aby pripadne i ostatni mohli nahlasit podobny "odpad", pokud by se s nim zde setkali..

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7366
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklama na fóru.

Příspěvekod faraon » 04 čer 2024 18:03

Ukrajina, Volyňská oblast. Takových šmejdů nic.cz blokoval vyšší desítky každodenně, ale poslední dobou to trochu pokleslo, když pár band v Čechách i na Ukrajině pochytali. Čechy vyhostili, Ukrajince poslali na porážku. Teda na frontu. Ty SMS se sociální podporou a podobnými sliby určitě pamatujete. A Googlu je to jedno, udělá čím vydělá.

Jen pro zajímavost, na Raspberry Pi se mi tyhle sračky nezobrazují, hračky pro děti mají občas svoje výhody ;-)
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Otravna reklama zabirajici cast obrazovky Příloha(y)
    od petr22 » 20 zář 2023 14:05 » v PC-HELP - připomínky k fóru
    29
    16076
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    07 říj 2023 00:11

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti