Mazání témat bez upozornění Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod tux » 03 bře 2014 14:36

Čau, včera jsem tu založil téma ohledně toho kdo je jeden youtuber, dneska chci kouknout na odpovědi, a koukám že téma je smazaný.
viewtopic.php?f=62&t=128108
Ne že by mi na tom nějak záleželo, vím že to nemá nic společnýho s řešením problémů v počítači, co mě ale štve..
Opravdu je nutný mazat témata který se mi tu nelíběj? Když už jsem moderátor, nebo admin, nevim kdo mi to smazal, a nějakým způsobem mi to tu vadí, tak to prostě zamknu, k tomu napíšu z jakýho důvodu tak počínám, ale jen tak to smazat? Mohl bych nalinkovat stovky, možná tisíce takovejhlech témat který tu nemaj co dělat, proč ty nejsou taky stejným prasáckým způsobem smazaný?
Pokud jsou ty témata tak strašně pohoršující, a nenechaj někoho v klidu spát, že se mu zdaj noční můry a počůrává se ve spánku, proč je prostě nevyhodit z TOP označením jako vyřešený, a ignorovat to dál?
Tohle se mi nestalo poprvý, a nepřijde mi to k uživatelům fóra zrovna fér.
Just Fucking Google It!

Reklama
CatalystCZ
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 279
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod CatalystCZ » 03 bře 2014 14:44

Takovy topic tu nema podle me co delat a uz vubec ne v takove buranske podobe...

Odesláno z mého MT15i pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod beather » 03 bře 2014 14:46

ono se tady lidem nezavdecis jak jsem tak koukal.. aktivne se tady projevuji 4 mesice a za tu dobu se objevilo hodne lidi co me "hatujou" a posilaji nejake trapne nenavistne SZ... nastesti to neresim a jen se nad timto clovekem pozastavim, ze verejne ani nemuknou... a to ze se obcas spletu je lidske a podle me normalni... vrchol je to, ze vcera jsem tu ukoncoval soutez a v seznamu jsem nasel i ty jedince co pomlouvaji... co si pak o tomto myslet? prosim neberte to jako OT a flame jen chci vyjadrit svuj nazor a to jeste zakazane snad neni


Sent from my iPhone using Tapatalk
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod wattmetr » 03 bře 2014 14:47

Podpořím Tě, protože se mi stalo něco podobného a taky se mi to moc nelíbí.
Druhá stránka věci je, že na soukromém fóru neexistuje demokracie a když se Ti nelíbí něco, s čím nesouhlasí admin a/nebo některý z moderátorů, máš smůlu a můžeš si stěžovat tak akorát na lampárně.

2CatalystCZ: Je mi líto, ale zrovna od Tebe to buranství sedí :-(
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod tux » 03 bře 2014 14:48

Buranské podobě? Nevím o čem to mluvíš.
Když už jsme u toho, co tady potom má dělat tohle žejo.. viewtopic.php?f=62&t=29994
Každopádně téma je v Připomínkách k fóru, takže je to mířený na "vedení" fóra, ne na tebe.
Just Fucking Google It!

CatalystCZ
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 279
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod CatalystCZ » 03 bře 2014 14:50

Wattmetr promin, jestli Te pohorsuje moje reakce, ale ten topic jsem vcera cetl a smazal bych ho taky...tedy v pripade zrovna tohoto topicu se zastavam toho, kdo jej smazal...chapu, ze se muze stat, ze nekomu zmizi topic, ktery dava nejaky smysl, ale ten vcerejsi k takovym nepatril, bohuzel...nebo bohudik?

Odesláno z mého MT15i pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod tux » 03 bře 2014 15:01

Co na něm nedávalo smysl? Zeptal jsem se kdo je to zač, že to všem přijde vtipný.
Kdyby to byl třeba Schwarzenberg s maskou tak bych to pochopil, a smál bych se tomu taky. Ale to už se nedozvím.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod Oxxid » 03 bře 2014 17:10

CatalystCZ píše:Wattmetr promin, jestli Te pohorsuje moje reakce, ale ten topic jsem vcera cetl a smazal bych ho taky...tedy v pripade zrovna tohoto topicu se zastavam toho, kdo jej smazal...

Mohu tě poprosit o smysluplné odůvodnění? Nevím proč by se ten topic měl mazat. Jak už bylo řečeno tak je tu mnoho témat, které by s problematikou PC neměli moc co dělat a stále tu jsou :unsure:

zdenda204
Level 2
Level 2
Příspěvky: 206
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod zdenda204 » 03 bře 2014 17:17

Musím se teda taky přidat k názoru, že to smazání nejspíše nemělo žádný vyšší důvod.
Téma jako takový podle mě nebylo ničím špatný, nanejvýš ty videa který tam zmínění "Youtubeři" točili.
Není to poprvé co jen tak zmizlo téměř normální a nikoho neobtěžující téma...

Uživatelský avatar
iTerminator
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 132
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod iTerminator » 03 bře 2014 17:18

Nejhorší je, že v tomhle si moderátoři sami podkopávají nohy, smáznou ti topic a tím je to hotové, ale když nevíš za co, tak se to příště může stát zase a oni budou nuceni smazat to znovu, tak je to práce i pro ně.

Myslím to tak, že člověk se pak nemá z čeho poučit a pravděpodobně tu chybu udělá znovu, kdyby se jednalo o téma vulgární, urážlivé, tak to nejspíše každému dojde, ale tohle mi nepřišlo ničím špatné.
Můj názor.
... na co jsem se v Nette podíval a co by většina programátorů napsala špatně, to bylo správně, vzorově. - Jakub Vrána

Do SZ mi píšete zbytečně, neboť problémy řeším pouze v tématech.
Za radu je slušné poděkovat.
Važ si rady, práci za tebe neudělám.

Používej Google!

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod beather » 03 bře 2014 17:20

nebylo by špatné tomu dotyčnému napsat zprávu ve formátu..

Váš příspěvek byl smazán: důvod... (nějaký pořádný)

nemyslím to jenom na ten tuxův ale obecně
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

zdenda204
Level 2
Level 2
Příspěvky: 206
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mazání témat bez upozornění

Příspěvekod zdenda204 » 03 bře 2014 17:23

Klidně se s váma vsadím o flašku něčeho dobrýho, že tohle téma tu taky dlouho nebude.
Jedno takový už tu bylo, zmizlo během půl hodiny :smile:


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti