Úprava příspěvku x Odpověď na příspěvek Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Úprava příspěvku x Odpověď na příspěvek

Příspěvekod wattmetr » 10 črc 2014 17:43

Navazuji na otázku, kterou jsem tu před časem položil a myslím, že odpovědi nebyly jednoznačné. Dnes se mi to potvrdilo.
Tehdy jsem se ptal, jakým způsobem je možné vložit "odpověď" na můj vlastní příspěvek bez toho, že by mezitím odpověděl ještě někdo jiný. Jinak docházelo vždy k úpravě mého posledního příspěvku. Odpověď byla trochu neurčitá s tím, že musí uplynout nějaký čas, řádově v hodinách.
Před pár minutami jsem "odpovídal" na svůj příspěvek s tím, že pokud někdo mezitím odpoví, zobrazí se můj příspěvek jako odpověď, jinak dojde k úpravě mého příspěvku. A ejhle, co se nestalo: 5 minut po napsání příspěvku jsem si na něj "sám odpověděl" a odpověď se objevila samostatně hned za mým předchozím příspěvkem - viz zde viewtopic.php?f=47&t=135939
Na mé straně se nic nezměnilo - připojení, prohlížeč a nevímcoještě, vše stejné.
Je pro to prosím nějaké vysvětlení?
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Úprava příspěvku x Odpověď na příspěvek

Příspěvekod Žbeky » 10 črc 2014 18:20

Slučující mod není v sekci HJT a viry aktivovaný kvůli tomu, že logy jsou často natolik dlouhé, že se nevejdou do jednoho příspěvku a tazatel by musel vždy čekat půl dne, než by mohl poslat další část (nebo dokud by někdo neodpověděl)
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Úprava příspěvku x Odpověď na příspěvek  Vyřešeno

Příspěvekod wattmetr » 10 črc 2014 18:24

Děkuji za jasnou a vyčerpávající odpověď. Zamykám.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů