Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod guest » 21 říj 2014 21:52

a jak se to pozná.
Já vím že je to zase nepříjemná otázka, nicméně jsem starej a blbej a prosil bych o vysvětlení.

Toto fórum je diskuzní fórum a pro mne jako starého hlupáka plyne, že zde je možné diskutovat. Bohužel často je je ta diskuze utnuta v polovině a já se ptám proč?

Dám modelový příklad:

1) Sháním grafiku za 3 tis.
2) Kup si xxx
3) Nekupuj je to šmejd
4) Kup ji, mám ji a je skvělá
5) Stojí za prd

6) Zámek :-)

Podle čeho se to zamyká?

Např. viewtopic.php?f=7&t=142252

Reklama
Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod wattmetr » 21 říj 2014 22:00

Zapomněl jsi přidat ještě OT.
Takže otázka pak zní: Diskuze x Spam x OT.
I já bych rád nějaké rozumné vysvětlení. Bohužel když jsem chtěl vysvětlení po mém dočasném BANu za OT příspěvky, vyšumělo to do ztracena.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod guest » 21 říj 2014 22:04

Pravda, SPAM se zde používá zcela nevhodně, protože ani ten nejblbější příspěvek není SPAM, ale max. OT.

Nicméně mi nepřijde rozumné diskuzi na diskuzním fóru v polovině ukončit s odůvodněním že je to SPAM.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod ITCrowd » 21 říj 2014 22:13

Viděl bych to jednoduše.
1. Tazatel nedodal log z CDI, prohlásil, že dodané informace mu stačí, a tím je celý zbytek vlákna zbytečný (viz. 2)
2. + nevhodná slova
Tím je to dle mě dáno.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod guest » 21 říj 2014 22:21

Jasně, ale to byl příklad. Otázka je prostá, jak se rozlišuje regulérní diskuze ten /SPAM/ OT. Ono se o něčem diskutuje, je tam 5,6 nebo 10 regulérních příspěvků a pak někdo napíše Zámek.

Tomu nerozumím. Já vím že o všem rozhoduje moderátor, ale jsou na to nějaká kritéria, nebo jde o to jak se vyspí?


Dle mého stařeckého nicméně zkušeného názoru se může /no mohlo by/ se diskutovat týden pokud je to k věci.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod mmmartin » 21 říj 2014 22:23

Blue Spirit píše:Ono se o něčem diskutuje, je tam 5,6 nebo 10 regulérních příspěvků a pak někdo napíše Zámek.

Prosím alespoň několik konkrétních příkladů.
Blue Spirit píše:...může /no mohlo by/ se diskutovat týden pokud je to k věci
Pokud jsou splněná ta čtyři poslední slova, tak třeba měsíc.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod ITCrowd » 21 říj 2014 22:27

2BS: Jeežiš nech toho zase. Klidně to může záležet na tom jak se vyspí. Tobě se to nikdy nestalo? Nepamatuješ, když Šimek říkal "To se takhle někdo špatně vyspí a už vedoucím nemusíte bejt"? Teď mě napadlo, že to asi byl Krampol..
Co pořád řešíš? Lidé jsou tvorové chybující a lidé jsou i moderátoři. A ty i já taky. A jestliže faráři můžou znásilňovat malý kluky a je to církví uznáno jako lidská chyba, tak zamknutí tématu je proti tomu prd.
Tak to vidím já.
Naposledy upravil(a) ITCrowd dne 21 říj 2014 22:33, celkem upraveno 1 x.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod wattmetr » 21 říj 2014 22:31

2 ITCrowd: jen pro upřesnění - komu je určen Tvůj poslední příspěvek?
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod ITCrowd » 21 říj 2014 22:33

2 watt: dopsáno pro koho, aby to bylo jasné.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod guest » 21 říj 2014 22:44

ITCrowd píše:2BS: Jeežiš nech toho zase. Klidně to může záležet na tom jak se vyspí. Tobě se to nikdy nestalo? Nepamatuješ, když Šimek říkal "To se takhle někdo špatně vyspí a už vedoucím nemusíte bejt"? Teď mě napadlo, že to asi byl Krampol..
Co pořád řešíš? Lidé jsou tvorové chybující a lidé jsou i moderátoři. A ty i já taky. A jestliže faráři můžou znásilňovat malý kluky a je to církví uznáno jako lidská chyba, tak zamknutí tématu je proti tomu prd.
Tak to vidím já.


No asi bych to měl zamknout. Až sai budu někdy subjektivně připadat ukřivděn, pak opravdu proti znásilňování dětí kněžími je to prkotina. Když k tomu přidám občanskou válku na Ukrajině, pak je to úplně blbost.



A přesně takto se z normálních dotazů stává OT.


P.S. Jasně že jsme všichni chybující, ale nedělejme z toho pravidlo: " No co z toho, jsem chybující JAKO VY".

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod ITCrowd » 21 říj 2014 23:08

2BS: Nedělej, že nerozumíš a neuhýbej. Já z toho nedělám pravidlo, a ty dobře víš, že se taky umím ozvat. Ale v tomhle tvém konkrétním případě jsem se vyjádřil naprosto jasně a za tím si stojím. Až budeš mít jiný konkrétní případ, pak ti klidně dám za pravdu.
A pokud ti jde o prestiž fóra, pak se zkus zeptat před napsáním příspěvku (tématu) "cui bono?" Tedy "komu prospívá?" A pokud ti vyjde, že fóru je to v pořádku.
Jen mě prosím neukamenuj, když budu mít na stejnou věc jiný pohled, než ty. Ostatně, osobně si myslím, že kdyby z tebe udělali moderátora, tak se:
1. zbaví podobných příspěvků
2. budeš dohlížet na pravidla s větší důsledností než to dělají ostatní.
3. a tebou zamknutá témata budou práve tohoto druhu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký je rozdíl mezi regulérní diskuzí a spamem

Příspěvekod Pic » 22 říj 2014 00:11

Takhle položená otázka "modráskem" je právě pro něj typická. Je kontroverzní, tím navozuje atmosféru nedůvěry i když se snaží ukázat se, jako ten jediný spravedlivý, kdo chce pomoci ostatním. Může se mnou nesouhlasit, ale troufám si říci, že je ten, kdo zde vyrábí řadu problémů a nabourává ducha tohoto fóra. Pokud někdy budu mít náladu, tak udělám analýzu jeho témat a kontroverzních příspěvků v jiných tématech, spamu ap., aby se na vlastní oči přesvědčil, jak se věci mají. Zatím bohužel kritizuje jiné a na sebe jaksi zapomíná. Bohužel toto mu pohled do zrcadla neodhalí a tak jsem mu to musel říci já. Možná to pochopí, ale iluze si nedělám.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Rozdíl mezi RAM
    od kaliban123 » 06 kvě 2023 00:53 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    733
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    06 kvě 2023 02:09
  • Rozdíl mezi 1920x1080 vs 1920x1200
    od ski1961 » 20 zář 2023 11:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1324
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    20 zář 2023 12:46
  • Výběr mezi dvěma NTB
    od Nejtt » 22 kvě 2023 17:21 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    497
    od Nejtt Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 19:53
  • Vypínaní spojení mezi mobilem reprákem.
    od nulka » 08 říj 2023 14:06 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    3561
    od nulka Zobrazit poslední příspěvek
    08 říj 2023 14:06
  • Word 2007: Jak zrušit prázdné řádky na každé stránce mezi čarou a poznámkami?
    od Jirka0508 » 29 pro 2023 00:30 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    770
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    29 pro 2023 13:00

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů