Z textu vypadávají zpětná lomítka

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Z textu vypadávají zpětná lomítka

Příspěvekod ITCrowd » 12 říj 2015 09:50

Ahoj,
téma zde: viewtopic.php?f=46&t=162789
V mém dodatečňovaném příspěvku jsou uvedeny absolutní adresářové cesty. Vypadla z nich zpětná lomítka. Dříve to určitě nedělalo.
ITC
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Z textu vypadávají zpětná lomítka

Příspěvekod Ltb » 12 říj 2015 15:03

Díky za info - nahlásím to autorovi "anti double post" rozšíření a požádám ho o úpravu.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Z textu vypadávají zpětná lomítka

Příspěvekod X » 12 říj 2015 15:34

Jenom malá technická připomínka: osobně zde na fóru považuji spojování příspěvků od jednoho autora za zbytečnou věc. Pokud se to někomu občas povede, klidně bych to toleroval, pokud by to někdo extrémně zneužíval, tak by měli zasáhnout moderátoři. Já jako tvůrce mám možnost spojování vypnout zaškrtávátkem (v nové verzi fóra) u příspěvku, ale zatím na to často zapomenu a musím se znovu k příspěvku vracet a zdržovat se :lol:

Radši bych tu na fóru přivítal pro mně extrémně užitečnou věc a to odkazování textu (pro hlavičky ve vláknech opravdu ulehčující práci). Pro podpis to zde funguje, pro další možnosti zatím ne. Kdekoli bych si definoval text a pak se na něj jen odkazoval. Kdybych změnil text v definici, změnil by se automaticky všude, kde by se odkazovalo na definovaný text. Definice by měla zvládat i další vložené příkazy, stejně jako v podpisu, aby se to mohlo používat pro odkazovací klikací hlavičky ...

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Z textu vypadávají zpětná lomítka

Příspěvekod Ltb » 15 říj 2015 00:09

Když ono je to těžké, někomu slučování připadá zcela zbytečné, jinému zase jako zásadní věc...co člověk, to názor. Ono kdyby každý z uživatelů používal tlačítko UPRAVIT a nevkládal nesmyslně několik po sobě jdoucích příspěvků, vůbec bychom slučovat nemuseli...ale to je trochu jiné téma :-)

X píše:Radši bych tu na fóru přivítal pro mně extrémně užitečnou věc a to odkazování textu (pro hlavičky ve vláknech opravdu ulehčující práci). Pro podpis to zde funguje, pro další možnosti zatím ne. Kdekoli bych si definoval text a pak se na něj jen odkazoval. Kdybych změnil text v definici, změnil by se automaticky všude, kde by se odkazovalo na definovaný text. Definice by měla zvládat i další vložené příkazy, stejně jako v podpisu, aby se to mohlo používat pro odkazovací klikací hlavičky ...

To zní jako zajímavý nápad...takže by šlo o jakési uživatelské proměnné? Že by si každý uživatel mohl vytvořit svoji proměnnou a tu pak používat napříč fórem, přičemž by ji spravoval např. ve svém uživatelském profilu? Takto jsi to myslel? Zní mi to dobře, zkusil bych to navrhnout a vysvětlit na phpbb, třeba by se toho nějaký autor modů chytnul...

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Z textu vypadávají zpětná lomítka

Příspěvekod X » 15 říj 2015 00:42

Ano, něco jako podpis, s tím že by si uživatel určil, do kterého příspěvku a kam to vloží. Jestli se to bude definovat ve svém profilu nebo kdekoli ve svém příspěvku, to už je asi detail. Pro mě je něco takového velmi žádoucí, například pro ty hlavičky ve svých vláknech, například tato:

KATALOG #-M KATALOG N-Z ŽEBŘÍČEK ŽEBŘÍČEK DRUHŮ PODOBNÉ POLOŽKY OBRÁZKOVÉ ROZCESTÍ SOUHRN TYPŮ SOUHRN PŮVODŮ SOUHRN ROKŮ PODROBNÝ SEZNAM
Nebo tato:

Stránky vědeckotechnických zajímavostí a novinek >>> viewtopic.php?f=62&t=15065&start=0

Jen si spočítejte, když v hlavičce udělám nějakou změnu, kolikrát musím udělat tutéž změnu ve všech svých příspěvcích v konkrétním vláknu ... :lol:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Převod formatovaného textu na normalní.
    od BigSandy » 26 kvě 2023 07:27 » v Vše ostatní (sw)
    3
    1630
    od BigSandy Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 09:49
  • Ilustrator 2020 - problém textu v křivce Příloha(y)
    od showpayne » 13 srp 2023 17:50 » v Design a grafické editory
    4
    2079
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    14 srp 2023 14:44
  • Libre Office Calc - Divné chování při kopírování textu Příloha(y)
    od EZumrova » 02 dub 2024 08:12 » v Kancelářské balíky
    14
    1986
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 19:11

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti