...oblíbené,založené...

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
malkomx
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 03
Bydliště: Opava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

...oblíbené,založené...

Příspěvekod malkomx » 21 lis 2003 20:10

Před nedávnej jsem se zaregistroval a celkem se mi fórum neboli pc-help zamlouvá avšak když jsem zde napsal příspěvek a přišel později bylo obtížné ho najít. Nemohl by tu být nějakej odkaz na "mé založené fóra"("mé oblíbené fóra",...) nebo jestli už tu je tak kde ho najdu.
Díky

PS:mám dojem že je tu málo lidí co třeba reklama...možná je to jen dojem (jsem přece jenom nováček :shock: )...

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

odpo.

Příspěvekod Ltb » 24 lis 2003 16:28

Ahoj,
svoje příspěvky můžeš nalézt pod LIDE - SVUJ NICK a tam nalezneš text Hledat všechny příspěvky....
pod tímto se skrývají všechny tvé příspěvky.
.....můžeš mrknout přímo sem:
search.php?search_author=malkomx
- - - - - - o tvém návrhu budu přemýšlet, není to vůbec špatný návrh jen ho chce vhodně realizovat - přizpůsobit kód..

A k tomu nízkému počtu návštěvníků PC-HELP - příliš mnoho lidí tu není, to je pravda, ale pokud bude fórum fungovat a bude lidem pomáhat myslím, že se bude počet návštěvníků zvyšovat. (optimismus ;) )
Reklamu by PC-HELP potřebovalo, to uznávám...jen s jejím financováním je to horší - nemáme (zatím) sponzora :)

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

propagace

Příspěvekod Cybercom » 12 dub 2004 02:36

Tak mi dejte ikonku já ji dám na svoje stránky. Nějaký lidi na ní teď choděj, protože odkaz je na http://www.slunecnice.cz a http://www.stahuj.cz. Dal jsem tam nějaký prográmky. Myslim tu ikonku 88x31 bodů.

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

...

Příspěvekod Giovanni Software » 12 dub 2004 14:11

Já bych taky tu ikonku bral, rád udělam PCH reklamu :wink: Ale uvítal bych kdyby byla výměnná :twisted: :lol:
Giovanni Software

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 12 dub 2004 17:49

Cybercom:Super, mám radost z každé "pomocné ruky" :-) Připravím banner a dám ti vědět.

Giovanni: Super, také díky, zkusím něco vymyslet...a jak jsi to vlastně myslel s tou výměnou? To jako banner za banner? 8)



Jinak ještě k tomu zobrazení vlastních příspěvků - je to samozřejmě možné, stačí kliknout na odkaz "zobrazit svoje příspěvky" na hlavní stránce vpravo nahoře...

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Cybercom » 12 dub 2004 19:20

Ltb píše:Cybercom:Super, mám radost z každé "pomocné ruky" :-) Připravím banner a dám ti vědět.
Giovanni: Super, také díky, zkusím něco vymyslet...a jak jsi to vlastně myslel s tou výměnou? To jako banner za banner? 8)

Výměna by ani být nemusela, ale hodí se. Tak jsme domluvený (animovanej) GIF 88x31. Zkusim taky něco stvořit.

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

...

Příspěvekod Giovanni Software » 13 dub 2004 13:36

LtB: Neee deset mých za jeden tvůj :lol: Jasně že banner za banner :wink:
Giovanni Software


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti