Pomalý download ...

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Ryklajz01
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Pomalý download ...

Příspěvekod Ryklajz01 » 24 říj 2017 20:11

Dobrý den , mohu se zeptat , jaké řešení by jste měli při pravidelném zpomalení interntu v určinou dobu od xx do xx je download na pokraji svých sil a stahuje cca 500kbs . Jedná se o večerní hodiny od 6do 22 hod . Pravidělně , v jinou dobu jde zcela normalne . Poskytovatel Starnet , optika 100mbs .
Za poslední měsíc řešení se Starnetem nulová domluva , u nich je vše udájně v pořádku .
Rád bych se zeptal na váš názor . Jak by jste řešily toto téma . Jsem odborník přes it a počítačové sítě tudíž umne je vše 100% vpořádku. Zkoušel jsem propojit pc přes kabel , reinstall wydle , reinstal software routru .. Nic nepomohlo .Jediná věc kdy se internet v tuto dobu rozjede je když půstím steam a začnu stahovat protože to jede přes P2P .

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Pomalý download ...

Příspěvekod X » 24 říj 2017 20:16

Jakou máš agregaci, kde měříš rychlost? Nemobilní PC rozhodně měj připojené kabelem!
Naposledy upravil(a) X dne 24 říj 2017 20:17, celkem upraveno 1 x.

Melis
Level 3
Level 3
Příspěvky: 563
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pomalý download ...

Příspěvekod Melis » 24 říj 2017 20:17

Odborník napíše optika 100mbs , to je jako sto milibit? Bit není dělitelný, je to základní jednotka informace!

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pomalý download ...

Příspěvekod petr22 » 24 říj 2017 20:20

S nejvetsi pravdepodobnosti agregace/FUP nebo primo pretizeni site uzivateli.

Tzn problem poskytovatele.

Problem je v tom, ze tech 100 Mbit/s je nejspis maximalni rychlost a ne garantovana rychlost, tudiz to ze to nejede touto rychlosti neni vymahatelne ani technicky ralizovatelne.

Btw kdyz uz jsme u tech jednotek, mbs neexistuje a "by jste" uz vubec ne. Male m je mili (tisicina), velke M je mega (milion) a urcite nemyslis tisiciny bitu.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pomalý download ...

Příspěvekod ITCrowd » 24 říj 2017 20:52

Spíše bych to viděl tak, že stahuje z nějakého přetíženého serveru, kde se večer připojí hafo lidí.
No a jestli je to odborník IT, tak mu postačí můj podpis.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host