Nenačítají se zprávy na fb (jenom mně)

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

vivatis
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: březen 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nenačítají se zprávy na fb (jenom mně)

Příspěvekod vivatis » 01 pro 2017 17:41

Zdravím dobří lidé, potřeboval bych poradit. Na forum píši tak jednou za rok, ale teď je to opravdu hodně vážné. Dneska po škole si zapnu prohlížeč, pak jdu na facebook kliknu na ikonu zpráv a ono ejhle. Zprávy se nenačetli. Točilo se tam celou dobu kolečko. To ještě pochopitelně tak zvláštní není, jenže jsem to byl zkusit na messengeru na svém mobilu. Tam se mi také nenačetla ani jedna konverzace jen červený proužek, že nelze načíst konverzace. V aktivitách (kde jsou online lidi - to se načetlo, ale konverzace ne) jsem klikl na svou mámu a napsal jí i přesto, že se ukázalo, že se zpráva odeslala, mámě nic nepřišlo a ani když mi napsala ona tak to zase nepřišlo mně. Máma se pak přihlásila u mně notebooku na svůj facebook a jí se zprávy hned načetli, pak se přihlásila u mně na mobilu a i tam se jí všechny konverzace ihned načetli. Pak jsem to zkusil já a mně se to prostě nechce načíst. Pokud jsem na notebooku a kliknu na nějaký kontakt tak tam je jeho fotka jako by jsme si ještě nepsali, ale my jsme si psaly. Zprávy nejsou smazané, jen já je nevidím a nevím proč. Prosím Vás tímto o vaší pomoc, nový facebook si dělat nechci, musí být přeci nějaké řešení. Popřípadě dá se s tím někam zajít? Děkuji všem moc.

Reklama
Argon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 467
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nenačítají se zprávy na fb (jenom mně)

Příspěvekod Argon » 01 pro 2017 18:15

Dej tomu cas pres noc. Pred 2 dny jsem mel stejny problem a za chvilku to zase zacalo fungovat, jen nejaky vypadek


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host