Nepřehrávají se mi .GIF animace v prohlížeči

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Scisco
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nepřehrávají se mi .GIF animace v prohlížeči

Příspěvekod Scisco » 16 kvě 2006 18:52

Zdravim, mam mensi problem...v zadnem prohlizeci se mi nepřehrávaji animace...v nastaveni prohlizece je ale povolene vse, co by prehravani mohlo zabranit...predem dekuji za pomoc :wink:

Reklama
Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 16 kvě 2006 20:26

Nevim co mas za prohlizec,ale ja pouzivam Mozilla Firefox,a na korektni robrazovani musis mit novej FlashPlayer a mam takovej dojem ze i Javu.Pokud ti to nestahuje jen nejaky bannery tak mozna bude problem v nastaveni bezpecnosti v "Moznostech Internetu" (Ovladaci panely->Centrum zabezpeceni).
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Scisco
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Scisco » 18 kvě 2006 23:54

Zdravim, vsechno co šlo jsem stahl nebo updatoval...mam JRE 1.5.0 a novejsi neni...a Flash Player se mi upadtoval sam, po spusteni a mam dojem ze je to ted verze 8.0.24, coz by mela byt nejnovejsi...v nastaveni netu je vsechno OK zda se mi, animace i videa povolene taky jsou...ale presto mi ty gif animace porad nejdou...muj standartni prohlizec je Mozilla Firefox...fakt nevim co s tim :idea:

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 20 kvě 2006 14:00

Já používám Operu, takže to asi nebude to pravé, ale v nastavení mám přímo položku "Povolit animaci obrázků GIF". Nemáš něco podobného i ty?
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů