Skype už opravdu nevím co dál.Jak na Voip volání?

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2705
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Skype už opravdu nevím co dál.Jak na Voip volání?

Příspěvekod liborek » 21 čer 2006 19:10

Pomůže někdo?Volám ze Skypu i na pevnou linku ,ale je to něco hrozného většinou mě ten druhý slyší velice blbě a zbytek vůbec nerozumí.Děje se to jen napevnou linku.Ze skypu na skype to nedělá.Zrušil jsem pevnou linku a chci používat IP telefon ovšem jestli to půjde taky tak tak to by byl konec.Není to asi rychlostí,protož je úplně jedno jak mi Net jede/mám WiFi/někdy mám připojení třeba dvě giga a není rozumnět vůbec a jindy se dovolám i při pomalém.Znovu taky říkám ,že z netu ne net to tak nedělá.Moc prosím o pomoc.Mám tento dotaz i na dvou fórech přímo na SKYPE/Skype.cz a ještě jedno/ale tam pořád nula.Zde je má poslední šance.Jo a někdy když mi to jde hrozně tak mi n askočí stránka Skype.com a nabízí mi nějaké řešení potíží,ale je anglicky a možná to naskakuje automaticky jednou za čas.
Ještě sem okopíruji dotaz co mám níže:Já jen ,že jsem zrušil pevnou linku a chci volat jen přes net,tak aby mi to vůbec šlo.Nemáte někdo zkušenosti s nějakým operátorem a jak to funguje.Nejvíc se mi líbí VolnýNet,ale možná jsou lepší.Oni mají své vlastní komunikační programy?Aby mě to nedělalo to co Skype.
Naposledy upravil(a) liborek dne 23 čer 2006 00:09, celkem upraveno 2 x.

Reklama
Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 21 čer 2006 20:21

Ta stranka opravdu naskakuje po dokonceni hovoru,je to jak jsi vlastne spokojen s jejich sluzbami.Ale to o cem mluvis neznam,volam na pevnou tady v Irsku,UK i do CR a USA a nikdy jsem tak velky problem nemel.Musim priznat ze semtam se nevola nejlip[kdyz je online prilis uzivatelu(celosvetove,ne u me)],ale to mi staci jen zavesit a dat vytocit znovu.A kdyz nekdo vola me tak je to vzdy ok.Mas posledni verzi?V nejakem nastaveni HW nebo Skype urcite problem neni kdyz ti jede na pohodu pri PC<->PC.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2705
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 21 čer 2006 21:27

Mám 2.0.0.79.Podívám se jestli není novější,ale tím to asi nebude.Před chvílí jsem volal máti a musel jsem toho nechat neslyšela nic.Jen ji napadlo,že jsem to já podle těch pazvuků,neb už to zná.Já jsem ji rozumněl v pohodě ona ani slovo.Hned jsem vytočil Skype ke kamáradovi normal comp-comp¨a pohoda.Tak jsem se díval,to jsem dost pozadu...POZOR!!!!!Dal jsem tam tu nejnovější verzi a zatím dobrý :lol: :P Jen musím počkat ,ono to i předtím někdy šlo jakž-takž.Pokud to bude ono tak velký dík.Že by to bylo tou verzí/ikdyž to nevysvětluje proč nešla ta stará/to by mě nenapadlo.Ono bych to dřív nebo pozděj upgradoval,ale....Hlavně abych nejásal předčasně.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2705
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 22 čer 2006 20:14

Tak je to v p......Dělá to to samý.Pomoc :-( :-( :-( :-( :-(

devil.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: duben 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod devil. » 22 čer 2006 23:36

Obávám se,že tady se moc dobrá rada dát nedá. Mnš to občas blbne i Skype vs. Skype. I když je pravda,že vždycky když jsem volal na mobil nebo pevnou, tak byl zvuk 100%. Mám pocit, že problém bude nejspíš někde na trase, nikoliv ve tvém připojení na net :-(

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2705
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 23 čer 2006 00:04

Tak jsem prohlížel i hromadu dalších fór přímo o Skypu a nejsem v tom sám a 90% lidí z nich má problém taky s tou pevnou linkou nebo mobilem.Všude se Skype chválí a inzeruje,ale žádná sláva.Já jen ,že jsem zrušil pevnou linku a chci volat jen přes net,tak aby mi to vůbec šlo.Nemáte někdo zkušenosti s nějakým operátorem a jak to funguje.Nejvíc se mi líbí VolnýNet,ale možná jsou lepší.Oni mají své vlastní komunikační programy?Aby mě to nedělalo to co Skype.

Santa.
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: listopad 04
Bydliště: K.VARY
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Santa. » 11 srp 2006 14:22

Já mám stejný problém jako ty, stejné připojení wifi, a navíc mám dva pc. v malé domácí síti na každém mám skype. Když volám ze starého pc. mívám ty problemy, z druhého novějšího když volám tak je to lepší. Starej počítač nestačí hardwarově! Ale když vše šlape: Skype, wifi, hardware, tak není problém. Zkus toto zkloubyt a uvidíš.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2705
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 11 srp 2006 19:30

Určitě to nebude tím.Jsou čísla kde šlape pevná linka dobře a druhý den se nedá poslouchat.Navíc nemám žádný dělo,ale 386 také ne.Podle mě je to někde při převádění na pevné linky.Dokonce jeden telefon mého známého na jiném telefonním obvodě jede naprosto bez problémů pořád.

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 11 srp 2006 21:30

Zkus se podivat jestli se tam neda ponastavit kodek.

Jinak ja pouzivam 802.cz a maximalni spokojenost, jak uz mesic s pc programem xlite (xpro) nebo ted s normalnim phounem... je to supr :)
Obrázek

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 12 srp 2006 00:50

Je to tim ze ma internetove volani zatim nizsi prioritu nez klasicke,tudiz narodni operatori uprednostnuji sve site a potlacuji kvalitu int.volani!
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

devil.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: duben 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod devil. » 12 srp 2006 01:50

A nemáš náhodou zapnuté nějaké zbytečné procesy, jako např. DCC, torrenty, případně něco jiného co snižuje výkon? To má docela velký vliv na kvalitu zvukového přenosu.

toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod toncis » 12 srp 2006 12:27

ja mam net kablovy a volam na pevnu a zatial 100% zvuk no problem iba ked mam torrent zapnuti vtedy ten signal neni dobry len kvoli tomu ze mam na max upload to su moje skusenosti ale podla mna to bude len v linke a internetovym pripojenim inak by v tom nemalo nic branit proste mas smolu tvoje wifi a pevnu kde volas ztoji za backoru tak drzim palce caffffff


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti