PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Co se změnilo, kdy…případně proč:)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod Ltb » 29 lis 2010 22:24

Zdravím všechny uživatele fóra,
rád bych vás informoval o implementaci nového MODu pro slučování příspěvků. MOD se stará o slučování více příspěvků, vytvořených 1 uživatelem a vložených za sebe, do jednoho. Nahrazuje tak kliknutí na tlačítko UPRAVIT, které by měl uživatel, pro doplnění informací ke svému předchozímu příspěvku, správně použít - viz. názorný obrázek níže.

spojeno.jpg


MOD automaticky slučuje všechny příspěvky, které byly stejným autorem vytvořeny během posledních 12 hodin. Samozřejmě, ke sloučení dojde pouze v případě, že jsou příspěvky od stejného uživatele hned za sebou.


MOD není aktivní v sekcích Hijackthis a Viry, antiviry, firewally... HJT logy jsou často dlouhé a vyžadují rozdělení do několika příspěvků, z tohoto důvodu jsme MOD v těchto sekcích neaktivovali.

Dále není MOD aktivován pro tyto skupiny uživatelů:
- admin
- moderátoři
- VIP
- Tvůrci_článků_FAQ (aby nebyli tvůrci článků nijak omezováni ve svých aktivitách)
- Security_team

V případě jakýchkoliv komplikací či připomínek mě prosím kontaktujte přes SZ nebo přímo v sekci Připomínky k fóru.

Zdraví

//edit: málem bych zapomněl, velké díky Mike007, za jeho tip na tento užitečný MOD.

//edit2: dodatečně změněn popisek u sloučených příspěvků na --- Doplnění předchozího příspěvku (Datum,cas) ---

Reklama
d1amond
člen HW spec týmu
Elite Level 12
Elite Level 12
Příspěvky: 16106
Registrován: květen 08
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod d1amond » 29 lis 2010 22:31

Užitečné, zvlášť pro některé uživatele.
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod Stene » 29 lis 2010 22:51

Good job!!

AlEDiS
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod AlEDiS » 29 lis 2010 22:56

d1amond píše:Užitečné, zvlášť pro některé uživatele.


Uplne s tebou souhlasim :lol:

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod samotarrk » 30 lis 2010 06:02

A když budu v tématu přispívat pouze já včetně screenu (příloh) jak dlouho to bude slučovat resp. jak dlouhý může být jeden příspěvek? A když kapacita příspěvku dojde tak se to nesloučí a vytvoří nový a nebo ... error... a já to nebudu mít kam napsat?

Jinak to vypadá velice zajímavě a snad to bude přínosem.
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod karlos » 30 lis 2010 07:24

Pokud budeš celý den jen psát a slučovat a slučovat a slučovat, tak si myslím, že dříve než naplníš maximální možnou velikost příspěvku, dostaneš od některého z moderátorů ban za spam... :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod samotarrk » 30 lis 2010 07:41

Špatně jsi mě pochopil, já nemluvil o tom, že bych celý den psal, ale že bude téma, kde budu každý den přidávat informace (nic spamového) a ono se to bude slučovat. Co bude za rok? Za dva s takovým tématem? A navíc se to neobjeví v TOP. Samozřejmě to platí v případě, že to nikdo neokomentuje, což je velice nepravděpodobné. Přeci, stát se to může.

Nevím proč by uživatel, který v tématu o něčem pravidelně informuje měl být odměněn banem za spam. To tedy fakt nechápu.
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod Žbeky » 30 lis 2010 08:12

Ltb píše:MOD automaticky slučuje všechny příspěvky, které byly stejným autorem vytvořeny během posledních 12 hodin

Pokud píšeš nějaké novinky, tak pochybuju že se po celý rok vždy vlezeš do 12 hodin.
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod samotarrk » 30 lis 2010 18:47

Aha, mě to bylo divné :D

Příště budu dvakrát číst (POZORNĚ) a jednou psát. Nyní jsem udělal pravý opak, omlouvám se :D

Jak je možné, že se mi zde sloučily příspěvky :evil: ??? Ten poslední byl 31. července. Nyní není vidět, jak mám promluvit? Zakládat nové téma? viewtopic.php?f=40&t=54512&start=12
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod Romaine » 30 lis 2010 19:55

Není v modu něco jako my doplňujem Edit aby bylo poznat, že něco bylo změněno? Třeba oddělující čára nebo něco..
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod Owner » 30 lis 2010 20:05

Skvělá funkce pro fórum, aby se nám tu zbytečně nepostovalo jedním uživatelem neustále za sebou.
Konečně by se měl omezit počet příspěvků a zvýšit přehlednost v jednotlivých vláknem.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-HELP: MOD pro slučování příspěvků

Příspěvekod mike007 » 30 lis 2010 22:55

samotarrk píše:Jak je možné, že se mi zde sloučily příspěvky :evil: ??? Ten poslední byl 31. července. Nyní není vidět, jak mám promluvit? Zakládat nové téma? viewtopic.php?f=40&t=54512&start=12


Nevidím tam žádné sloučení. Jeden máš 31.7., druhý dnes.
//edit: Opravdu došlo ke sloučení příspěvků, viz vysvětlení od Ltb.

Romaine píše:Není v modu něco jako my doplňujem Edit aby bylo poznat, že něco bylo změněno? Třeba oddělující čára nebo něco..

Dívala ses na obrázek od Ltb? Myslím, že na tom screenu je jasně vidět jak Mod pracuje. Příspěvky jsou odděleny větou: "--- automaticky doplněno (datum, čas)"
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.


Zpět na “PC-HELP -> NOVINKY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů