Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise) Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

KingDuck
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 100
Registrován: září 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod KingDuck » 14 bře 2014 19:17

Zdravím.
Koupil jsem si originalní hru call of duty modern warfare 2 v kamenem obchode, nainstaloval, nainstaloval steam.
Dohral single a specialni mise.

Jenže všechny specialní mise dohraný nemám, chybí me mise v multiplayeru (pro dva hráče), jenže když dám hru pro dva hráče a online a pozvat přítele
on má taktéž originální hru, tak to proste nejde. Stejný je to pokud pozve on mě nebo já jeho, když dám přijmout pozvánku do hry tak naskočí hláška
čekejte prosím... připojujeto a po čase to spadne. Prostě to spadne pokažde ať už zve do hry on nebo já, už jsem restartoval pc vypnul firewal, hledal
googlem ale nic, problém je, že spolu hrát můžem ale jen tak že dám multiplayer a připojit se do hry a hledat hru na servru ... a tam mě i jeho to do nějaky hry proste hodi, nekdy do stejny jindy jsme kazdy v jiny hře... takze multiplayer me jde, ale nejde mi zvát, do hry specialni operace..

Stejny problem jsem měl na battle.netu u hry warcraft 3, tam jsem musel nakonec za zrizovatelem internetu ať mi přidělí veřejnou ip adresu, pak to fungovalo, ale taky to bylo takto (na servru hrat ano, zakladat hry ne, zvát ne, prijmat pozvanky do hry ano, ale jen od lidi kterejm to slo), po verejne ip adrese me to fungovalo.

Mluvil jsem se zrizovatelem a ten mi rekl, ze verejnou ip adresu mam stale a ze s tim nic nedelam, jediny co se u me zmenilo ze nemam net v stolni pc kablem z routru ale mam usb příjmač signalu, protoze kabel jiz neni mozný (pc je v jine mistnosti).

Nejsem si uplne jist ale myslim, že ani ve warcraftu nyni zakladat hru nemuzu, pac se k ni nemuze nikdo pripojit...


Prosim poradte kupuji originalni hry hlavne tedy kvuli hrani po netu a vzdy je nejaky problem (prkotina).

Reklama
Uživatelský avatar
Jamie1600
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: únor 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod Jamie1600 » 14 bře 2014 19:23

Hra spadne na plochu? Vypíše to nějakou hlášku?

KingDuck
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 100
Registrován: září 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod KingDuck » 14 bře 2014 20:35

nespadne na plochu pouze napíše toto :
chyba
spojení s druhým hráčem zvláštní operaci ztraceno po dobu 12 sekund

Uživatelský avatar
Jamie1600
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: únor 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod Jamie1600 » 14 bře 2014 21:56

Tak já si myslím že to bude v nastavení tvé sítě, něco asi bude blokovaný, možná to bude i tou IP, možná taky nějaký port nebo tak něco, může to dělat i antivir...

KingDuck
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 100
Registrován: září 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod KingDuck » 14 bře 2014 22:55

to si taky myslim, a stejny problem ma i bratr, hru jsme kupovali hlavne kvuli tem spec. misim a tedy multiplayeru.. máme stejnyho poskytovatele internetu (bydlime 3 km od sebe) a diky tomuto jsme kupovali 2x originalni hru a stejne to nefunguje (snad zatim)....
na internetu jsem našel nějaký návody, ale myslim nejsou na originalni hru ale na cracklou a ja nechci instalovat nejaky programy, patche a kdo vi co aby mi nakonec hra nejela vubec, myslim, ze kdyz mame originalni hry, tak ze by to melo fungovat i takhle pres steam.
tady jsou odkazi na 2 stranky, kde radí jak na to (zkouset to ale nehodlam, mám strach a nechci hrat pres nejaky hamachi apod... na to jsem si nekupoval origošku).

http://multiplayers.cz/navody/jak-hrat- ... warfare-2/
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=51&t=313401
udelam to takhle a steam me pak blokne protože se hra bude jevit jako kopie ne ? ....

určitě to bude nějaká blbůstka v siti, buď router, nebo něco s ip jsem si tím jist, protože se jedná jen a pouze o zakládání hry

jo ještě je tam ve hře napsáno :
Your Nat type: open
někdy ale tu místo open svítí strict pokud svitilo toto coz se mi stalo dopoledne (nevim proc nikde jsem nic nemenil) obevila se hláška -
Go to http://www.infinityward.com/nat to open your´s

takze jsem sel na tu stranku a tam mi to napsalo :


Log into your router and turn on UPnP (Universal Plug and Play), most routers have this option in the Administration tab.
The goal is to have an OPEN NAT in order to host Spec Ops games and get a wider selection of MP matches to join.
For more information on enabling UPnP on your router, visit your router manufacturer's website. A few of the most popular router web sites are listed below:
Linksys: http://www.linksysbycisco.com/support
Netgear: http://kb.netgear.com/app
D-Link: http://www.dlink.com/support
Belkin: http://en-us-support.belkin.com

vlezl jsem teda do routru (zadanim ip adresy na net) tam to po me chtelo heslo to mi zdelil zrizovatel a ja se dostal cca do nastaveni routeru
tohle je muj router WR740N
no jenze kdyz jsem dal Forwarding (nikde jinde UPnP) nebylo tak tu svitilo Enabled
takze nastaveni routru je cca zprávné...

jak jsem psal
že je tam toto :
Your Nat type: open tak někdy se open změní na strict
a tak vypnu a zapnu hru a je tam zas open ..

nechapu a nevim proc uz dvakrat jsem si vsiml toho, že tam bylo stric...
ještě mě napada zkusit natáhnout kabel a připojit pc k routeru na pevno, a nebo zkustit ten warcraft 3 jestli mi pujde zakladat hry tam, protoze jestli ne tak cca mozna ani nemam verejnou ip zjistim to podle tohoto ?

--- Doplnění předchozího příspěvku (14 Bře 2014 23:02) ---

Přílohy
bgbg.png

Uživatelský avatar
Jamie1600
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: únor 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod Jamie1600 » 15 bře 2014 02:25

Je hodně stránek kde zjistíš jakou máš IP, třeba tady:

http://it.cestuji.info/mojeip.php

Když je NAT Type "open" tak by ses měl připojit snadno a všichni ostatní by se měly snadno připojit k tobě.."Strict" je opak....problém bude určitě někde v portech ale vtom se nevyznám bohužel, taky to může blokovat firewall, nebo firmware routeru...nebo závada taky může být přímo v routeru..možností je opravdu hodně..

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod beather » 15 bře 2014 06:54

povolis porty podle prispevku ktery uz tu zaznel a mas open... nebo firewall


Sent from my iPhone using Tapatalk
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

KingDuck
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 100
Registrován: září 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod KingDuck » 15 bře 2014 10:35

takže ip mám veřejnou.. :
Vaše aktuální veřejná IP-adresa je:
77.92.222.173


bránu firewal jsem měl i vyplou a nešlo to, jinak ve firewal mám pruchod mw2 a steam a steam client povoleno
co se tyce routru tak tam jsem měl dle mého všechny porty povolené ?
protoze tam bylo :
1-65500 a bylo tam ip 192.168.0.50 (je toto číslo správně) ?

nicméně jsem to nastavil podle návodu přikládám v příloze...

co se týče antiviru, mám avast free


Vše jsem nastavil pres teamviwer i bratrovi, vyply jsme (já avast, jemu aviru) vyply jsme i brány windows firewal oba máme orig. w7
a on kdyz zapne hru tak nevim proc mu tam sviti misto open strict (je mi jasny ze v tomto pripade to nepujde, jenze kdyz hru vypne a zapne znovu tak mu tam sviti open a po dalsim vypnuti treba strict, jenze ted mu tam sviti strict porad (v nastaveni routru tam u toho portu nemel povolene nic, tak jsem to nastavily tak jak me) dle navodu...
a sviti mu tam strict porad i po vypnuti a zapnuti.

dost me to žere, že to nejde...
to s tím nemá nikdo zkušenost, to nejde nijak zkontrolovat přes něco jestli mám vše nastavene dobře ?
nevím si s tim rady.

Ac mam vse nastaveno podle nejednoho navodu tak tento programek PFPortChecker mi pise
your port in not open or not reachable!

odzkouseno i s vypnutym avastem a vyplou branou firewal ...
odzkouseno i na prenosnym pc (dal jsem kabel s routru do notasu a nejde porty jsou stale blokovane... bezdrat jsem vypnul)
pise furt to stejny takze porty mam nepruchozi ... kde je zadrhel ?
Přílohy
aa.png
změněno z 1-65500
na viz...
ppp.png
dle linku veřejná

Uživatelský avatar
Jamie1600
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: únor 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod Jamie1600 » 15 bře 2014 16:31

Možná bude problém přímo s tím routerem..máš možnost vyzkoušet jiný? Nemáš nějaký free program pro ochranu pc? Třeba to může blokovat on. A ohledně avastu, používá hromadu štítu a funkcí na ochranu který musíš vypnout zvlášt, třeba to blokuje nějaká funkce..ale spíš bych to vyděl na ten router..

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod jaojao » 15 bře 2014 19:02

Hmm, zajímavé, že by > nastavení > router > steam, provider .....
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

KingDuck
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 100
Registrován: září 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod KingDuck » 15 bře 2014 19:52

Zitra je moznost vyzkoušet jiný router, free program krom nějakyho cc cleaneru neni avast jsem zablokoval, nasledne jsem avast i odinstaloval a nainstaloval starou verzi avastu preinstaloval directx ,microsoft visual, javu, flash player, restartoval a nejdede...
zřizovatel slíbil návštěvu... tak uvidim

--- Doplnění předchozího příspěvku (16 Bře 2014 00:41) ---

Tak tu je přesný návod, http://translate.googleusercontent.com/ ... YUpH2GSGEQ tahle jsem to dělal ale nesedí mi tu jedna věc.
kdyz dám do příkazového řádku cmd následně pak ipconfig tak mi vyskočí
adresa ipv4 192.168.0.101

jenze ten klučina ve videu tomu vyskočilo
ipv4 192.168.0.102

ale já když do routru zadám 192.168.0.101 nebo stupidně i 102 či jiné číslo tak to napíše
Error code: 14004
The entry already exists or its port is contained by another one.

nez jsem cokoliv prenastavoval tak tam bylo nastavene jako ip toto
192.168.0.50
bohužel kdyz zadam porty pro povoleni tak pri zadavani ip, to vyhodi vzdy
Error code: 14004
The entry already exists or its port is contained by another one.
krome toho kdyz zadam jako ip 192.168.0.50 proc ale musim do ip dat koncovku 50
kdyz mi cmd /ipconfig vyhodilo uplne jine cisla pro ktere to ale pak napise eror ?
neni chyba nekde tady ???

Uživatelský avatar
Jamie1600
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: únor 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Call of duty modern warfare 2 steam (nejde spec. mise)

Příspěvekod Jamie1600 » 16 bře 2014 13:56

Možný to je ale musíš počkat na někoho kdo se tady vyzná v síti a v portech, rád bych pomohl ale už mě nic nenapadá..nebo počkat na tu zřizovatelovu návštěvu, určitě se vtom vyzná líp než my..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • rada se steam
    od Mladkov204 » 17 srp 2023 20:11 » v Vše ostatní (sw)
    3
    2540
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    19 srp 2023 10:41
  • Steam deck problem
    od Quadros » 20 čer 2023 16:58 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    2094
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 16:16

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů