PS4 - závodní hry

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53748
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod petr22 » 23 pro 2015 23:10


Reklama
Uživatelský avatar
F0gY
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: prosinec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod F0gY » 23 pro 2015 23:18

Samozřejmé že jsem nad driveclubem taky přemýšlel ale jak jsem četl recenze tak je to pak čím dál tím víc obtížnější a vzhledem k tomu že je to pravděpodobně nejrychlejší auto z té hry tak to nebude vůbec lehké ho zízkat
„Mým posláním je vyrábět auta, která vymyslím. Převádět je do reality. Je to prostě takhle jednoduché. Není v tom nic většího. Nápad, výroba a finální výsledek. To je ta síla, která mne pohání. Není to o tom vyrábět auta, je to o tom vyrábět úžasná auta.“
Christian Von Koenigsegg

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53748
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod petr22 » 23 pro 2015 23:20

Jetsli chces obtiznou hru s autama, pockej si na Gran Turismo.

Je tam treba takova lahudka jako zavod 24 hodin Le Mans - a znamena to presne to, co rika nazev 24 hodin jezdeni :-)

Uživatelský avatar
F0gY
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: prosinec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod F0gY » 23 pro 2015 23:26

No… má vyjít GT 7 nvm asi počkám a nebudu už si nad tím dál lámat hlavu. Budu si hold pro začátek vystačit s GTAčkem :D
„Mým posláním je vyrábět auta, která vymyslím. Převádět je do reality. Je to prostě takhle jednoduché. Není v tom nic většího. Nápad, výroba a finální výsledek. To je ta síla, která mne pohání. Není to o tom vyrábět auta, je to o tom vyrábět úžasná auta.“
Christian Von Koenigsegg

Uživatelský avatar
Pepulin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: srpen 14
Bydliště: Každá místnost kde je PC :-)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod Pepulin » 23 pro 2015 23:29

Driveclub je pak dost hard, na pár dní zabavilo, NFS (Rivals) tak na pár týdnů a The Crew na pár měsíců, taky bylo nejlepší :) (The Crew má mega svět, dost aut a vylepšení a hodně na prozkoumání, většinu času jsem trávil na MP (SP byl taky dobrý, ale celkem lehký) Jinak GT série je super mám zkušenosti jen s GT2 a GT5, ale obě hry byly dobré, byl jsem na tom závislej :D (a těch aut! :O)
PC: CPU: Intel Core i5 6600 GPU: nVidia GeForce GTX 970 RAM: 8GB Kingston DDR4 Zdroj: Seasonic 520W MB: MSI H170 Gaming M3 Case: NZXT Source 340

PS 1 Slim

Uživatelský avatar
F0gY
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: prosinec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod F0gY » 23 pro 2015 23:35

Jj GT je počtem aut proslulé
A co se The Crew týče vypadá hodně dobře (je tam i koenigsegg) a ty možnosti vylepšení jak vizuálně tak výkonostně vylepšuješ v podtsatě každou součástku motoru a to je na tom to nejlepší navíc to nové DLC teď tuším Wild Run taky vypadá dost dobře :)
„Mým posláním je vyrábět auta, která vymyslím. Převádět je do reality. Je to prostě takhle jednoduché. Není v tom nic většího. Nápad, výroba a finální výsledek. To je ta síla, která mne pohání. Není to o tom vyrábět auta, je to o tom vyrábět úžasná auta.“
Christian Von Koenigsegg

Uživatelský avatar
NuM3Ro
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 664
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod NuM3Ro » 24 pro 2015 00:00

Pokud chceš arkádu - The Crew, pokud simulátor - počkal bych si na GT 7. Nicméně doporučuju projet gameplaye závodních her pro PS4 na YT a podle toho si vybrat sám. Přeci jen, každý máme jiný chutě. :smile:

Roidoc
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2229
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod Roidoc » 24 pro 2015 00:52

Pokud ti nevadí to čekání, tak souhlasím s GT 7.

SmurF
Level 1
Level 1
Příspěvky: 69
Registrován: září 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod SmurF » 24 pro 2015 08:52

Project cars a pak gt7 ;-)


Posláno z Tapatalku
MB - MSI B85-G43; CPU - Intel Core i5-4590 + SilentiumPC Fera 2 HE1224; RAM - Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600; GPU - MSI N560ti Hawk; Case - Zalman Z1; PSU - Seasonic S12II-520 520W; SSD - Samsung SSD 850 EVO - 120GB; HDD - Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB; OS - Win 10 64bit Home

-=Suzuki SV 650=-

Uživatelský avatar
F0gY
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: prosinec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PS4 - závodní hry

Příspěvekod F0gY » 24 pro 2015 20:40

Tak jsme dnes s bráchou stáhli demo The Crew a jsem rozhodnutý na 100%
„Mým posláním je vyrábět auta, která vymyslím. Převádět je do reality. Je to prostě takhle jednoduché. Není v tom nic většího. Nápad, výroba a finální výsledek. To je ta síla, která mne pohání. Není to o tom vyrábět auta, je to o tom vyrábět úžasná auta.“
Christian Von Koenigsegg


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů