Administrace Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

martinek1petr
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Administrace

Příspěvekod martinek1petr » 20 srp 2015 22:43

Dobrý den,
mám problém při stažení kry Zaklínač 1 ať přes torrent nebo rovnou ve formátu .rar tak při jeho spuštění a crackutí mě to nechce spustit hru a píše mě to že nemám dostatečné oprávnění a že první spuštění této hry musí potvrdit nebo spustit administrátor a já při tom jsem admin svého vlastního PC ( je pravda že sem ho před 3 dny sám postavil a nainstaloval ) ale vše funguje až na to ten pro mě nevysvětlitelný problém a pravděpodobně to nebude jen s to tou hrou už když jsem instaloval jiné hry tak mě to vyhazovalo nesmyslné errory tak žádám o radu. Doposud jsem měl strašně zastaralí PC tak sem si zaklínače nemohl zahrát ale teď kom o to vážně moc stojím :) tak budu rád za každou radu :) .

Děkuji předem za každou radu a odpověd :)

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Administrace  Vyřešeno

Příspěvekod memphisto » 20 srp 2015 22:59

Vítej na fóru PC-HELP

Rovnou se vrať na začátek, kde jsi souhlasil s pravidly. Jelikož tu s warezem neradíme, tak to zkus prosím ještě jednou a ideálně dotaz bez něj (tedy jiný dotaz). Děkuji
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů