Platnost RTX bundlu Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

MadBoyCze
Level 2
Level 2
Příspěvky: 208
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Platnost RTX bundlu  Vyřešeno

Příspěvekod MadBoyCze » 23 lis 2019 14:18

Zdravím, 27. října jsem objednával RTX 2080S s tím že jsem tam měl jako dárek zdarma hru. Bohužel mi kvůli naskladnění jednoho produktu který jsem kupoval společně s kartou na který jsem čekal 4 týdny místo od nich očekávaných 2 napsali že zrušili prodej toho produktu. Takže jelikož už bundle skončil tak nevím jestli tu hru dostanu nebo ne. Platil jsem hned po tom co jsem objednal.

Reklama
RetroMax
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: červenec 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Platnost RTX bundlu

Příspěvekod RetroMax » 13 črc 2020 11:52

MadBoyCze píše:Zdravím, 27. října jsem objednával RTX 2080S s tím že jsem tam měl jako dárek zdarma hru. Bohužel mi kvůli naskladnění jednoho produktu který jsem kupoval společně s kartou na který jsem čekal 4 týdny místo od nich očekávaných 2 napsali že zrušili prodej toho produktu. Takže jelikož už bundle skončil tak nevím jestli tu hru dostanu nebo ne. Platil jsem hned po tom co jsem objednal.

Ano dostaneš platnost té hry je neomezená můžeš si jí aktivovat kdykoliv

Dodatečně přidáno po 1 minutě :
MadBoyCze píše:Zdravím, 27. října jsem objednával RTX 2080S s tím že jsem tam měl jako dárek zdarma hru. Bohužel mi kvůli naskladnění jednoho produktu který jsem kupoval společně s kartou na který jsem čekal 4 týdny místo od nich očekávaných 2 napsali že zrušili prodej toho produktu. Takže jelikož už bundle skončil tak nevím jestli tu hru dostanu nebo ne. Platil jsem hned po tom co jsem objednal.

Jenom dostaneš kód a ten aktivuješ na origin launcheru a dostaneš battlefield 5 a anthem

Hoooovno
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: červenec 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Platnost RTX bundlu

Příspěvekod Hoooovno » 13 črc 2020 12:40

RetroMAxi, ty jsi z minulosti žeo?


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů