Skyrim: LE nebo Skyrim: SE

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Kattienika
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Skyrim: LE nebo Skyrim: SE

Příspěvekod Kattienika » 24 úno 2020 12:27

Ahoj,

Ráda bych požádala o váš názor. Jde o to zda si vybrat i hraní Skyrim: LE nebo jít do Skyrim: SE. Bude v SE nějaký poznatelný rozdíl ve výkonu (mám slabší notebook)? Dále jsem koukala, že SE už nemá Steak Workshop, což mi zase u LE vyhovuje. Navíc u SE se musí hra "upravit" aby mi umožnila hrát s módy a přitom získávat achievementy.

Má smysl na SE jít nebo klidně zůstat u LE?

Reklama
Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Skyrim: LE nebo Skyrim: SE

Příspěvekod dom324 » 24 úno 2020 15:27

Co vím, tak Special Edition nic moc navíc nepřidalo, výkonově by měly být cca nastejno. Rozdíl bych viděl v počtu dostupných modifikací a jejich kvalitě, klasický Skyrim jich má mnohem více, ale spousta z nich jsou staré, překonané a v některých případech až nepoužitelné.
Special Edition má v současné chvíli asi jen třetinu módů (20 000 vs 60 000), ale kvalitativně budou mnohem dále.

Kattienika
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Skyrim: LE nebo Skyrim: SE

Příspěvekod Kattienika » 24 úno 2020 16:07

Pokud není valný rozdíl ve výkonu, tak mi přijde zbytečné do SE investovat v poměru ceny k LE kvůli modifikacím. LE edice v módech obsahovala všechno podstatné (neřeším úpravu grafiky, která se mě netýká). V SE edici je na nic, že nemá češtinu přímo v sobě a i pro použití modifikací a zároveň ocenění se to musí obcházet.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů