TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Prorock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod Prorock » 17 čer 2024 17:31

Chtěl bych se zeptat, mám koupenou TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 a k tomu jsem si koupil gamepad MSI. Ale nějak pořád nemůžu přijít na chuť ovládání, připadá mi, že ty páčky gamepadu jsou moc krátké a tak je ovládání necitlivé, jednoduše řečeno nemůžu se udržet na silnici, jedu ze strany na stranu a neustále překmitávám, je tohle normální ? Co jsem koukal na záznamy na YouTube tak i ostatní nedrží stopu a překmitávaj, ale když se člověk koukne na opravdický závod tak tam motorky krásně drží stopu.
Druhou věc, co mi vadí je, že když v malých rychlostech chci zatočit třeba doleva, tak motorka jako na potvoru zatočí na chvíli doprava a až potom doleva, což vyloženě při jízdě vadí, normálně to motorky nedělají. Zkoušel jsem to různě v nastavení najít, ale neudělal jsem s tím nic. Jde s těmito věcmi něco dělat ? díky

Reklama
Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 647
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod kecalek » 18 čer 2024 14:44

A nebude to náhodou aj tým, že MSI gamepad nie je kompatibilný s hrou?
Skúsiť nastaviť citlivosť v hre a premapovať tlačidlá. Okrem toho - aký MSI gamepad? Bezdrôtový, alebo USB?

Prorock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod Prorock » 18 čer 2024 16:16

Mám tento gamepad: MSI Force GC30 https://www.alza.cz/gaming/msi-force-gc30-d5230522.htm
používám ho bezdrátově, citlivost jesm zkoušel, ale stále stejné. Dělá to i při použití klávesnice.

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 647
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod kecalek » 19 čer 2024 17:58

Nebudem hľadať (to je na tebe) - prever si, či TT Isle of Man:.... podporuje ten tvoj gamepad. Ale podľa reakcií - asi nemáš správne ovládače - asi ideš na generické ovládače od M$ (a tie často majú len ten základ).

Prorock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod Prorock » 19 čer 2024 18:42

Díky, na steamu píšou, že plně podporujou akorát ovladače(gamepady) Xbox..Ale je stejně divné, že to dělá i při ovládání šipkama. Hraje někdo tuhle hru s gamepadem Xbox a dělá mu to samé ?

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 647
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod kecalek » 19 čer 2024 20:21

Šípky (kurzorové klávesy) sú v tomto prípade ako náhrada joysticku. Alebo nepodporovaného analógového gamepadu.

Prorock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod Prorock » 18 črc 2024 11:41

Tak se objevil další problém s ovládáním této hry gamepadem MSI GC30, prostě vynechává páčka doleva a plyn, přitom ve windows v nastavení gamepadu to funguje, myslel jsem že to je vybitou baterkou , ale dělá to i po nabití, asi fakt nepodporovanej gamepad..:-(

Uživatelský avatar
sasshrek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - ovládání

Příspěvekod sasshrek » 20 črc 2024 21:41

Na Xbox ovladači jsem nikdy problém s hraním neměl. Ani s TT 2, TT3 hraji druhým rokem. Funguje bezchybně i na Milestone hrách.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti