Felicie, Octávka a Fabie do NFS:U?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Felicie, Octávka a Fabie do NFS:U?

Příspěvekod Robertekoo » 22 pro 2005 12:30

Někdo mi říkal že prý někde na netu je patch na Undergound 1, který prý přepíše 3 auta ve hře na Fabii, Octávku a Felicii...neslyšel jste někdo o tom něco? Je to sice už tak půl roku minimálně co jsem to slyšel ale jsem si na to ted vzpomněl......

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 22 pro 2005 12:42

Jo to je hodne stary a dodnes to povazuji za vtip... slysel jsem o tom jak u U1 tak u U2 a ani u jednoho to neni pravda. Dodnes se nikomu ani u jednech undergroundu nepodarilo prolomit to co si EA ochranila aby tak pridali nova auta. Takze kdyby se to nahodou povedlo tak by to bylo vsude po svete a to neni :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 22 pro 2005 12:51

Jo no asi máš pravdu ale zdá se mi že kámoš říkal, že to prý viděl na nějakém německém cd, no nevím no......Jinak do U2 jdou přidat dvě auta 106 a Corsa ale tohle asi víš, že? No čkoda ýe ty auta nejdou alespon přepsat tak jak v Hot pursuit 2..... :smile:

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 22 pro 2005 14:26

do U2 jdou nebo nejdou... to ze jdou neni pravda, je to jenom jednoducha vec... mas EU a US verzi... v jedny byl navic Opel Corsa a Peugeot 106 a v druhy nejaky jiny auto... ale to nebylo prolomeni kodu, pouze save ze hry + slozky s texturama auta z druhe verze
Obrázek

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 22 pro 2005 14:33

Jo já vím, jinak to druhé bylo Honda Civic a bylo do evropské verze... Štve mě že tam nejdou alespon vinyly nebo tak něco, do jedničky šli přidat vinyly, decals, textury na gumy atd...u dvojky už vůbec nic... :-(

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 22 pro 2005 14:40

No to bohuzel nejde, maj to chraneny coz nechapu, cokoli co si muzou hraci pridat zvysuje hodnoceni, prodluzuje herni dobu, zlepsuje hratelnost... to prece vedi i u GTAcka a jak to dopada? jeste dneska se vydavaj novy modely pro GTA:VC.
Obrázek


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti