VIDEO MODE NOT SUPPORTED

...

Moderátor: Mods_senior

Dawe?!
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

VIDEO MODE NOT SUPPORTED

Příspěvekod Dawe?! » 16 pro 2011 13:09

Zdravim ;) .. Nevěděl jsem jestli to zařadit do HW nebo SW, tak se případně omlouvám ;) ..
Mám problém ohledně "VIDEO MODE NOT SUPPORTED" stává se mi to u APB game, a teď u "Afterfall In Sanity" něco sem o tomto problému už četl tady, ale zdálo se mi to nedořešený.. Asi bude problém v rozlišení, nejspíš to nezvládá můj monitor --> http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=32765 (hodně starý) .. Jestli je to teda monitorem, zajímalo by mě, kde se dá pozměnit nastavení ručně ve složce v něakém configu asi.. Hra je stažená, tím pádem cracknutá předpokládám, zdá se mi totiž že ve složce kam se hra nainstalovala je něak málo souborů :D .. Ale jinak část hry jde, ze začátku v okně se chvíli načítá potom to skočí do fullscreenu a bum.. jde jen zvuk.. A eště něco, Hra je nainstalovaná v : "C:\Program Files(x86)\Binaries\Win32\" Zdá se mi to trochu divný když mám 64 bitový systém a najednou tam je něo o "Win32" vůbec nechápu proč se to nainstalovalo do takové podsložky... a v tom Win32 (kde by měla být celá hra) je jen asi 25 .dll souborů a něaký .exe, nic jiného.. Tak nevím co s tím.?
PS: Jsem celkem BFU, tak nic ostrýho, děkuju ;) ..

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VIDEO MODE NOT SUPPORTED

Příspěvekod Pic » 16 pro 2011 16:37

Pokud si instaluješ hru staženou z netu, většinou si koleduješ o podobné problémy. Jde také o to, zda PC splňuje požadavky pro uvedené hry. Přečti si pravidla tohoto fóra a tam se dovíš, že problémy s nelegálními programy zde neřešíme.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Dawe?!
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VIDEO MODE NOT SUPPORTED

Příspěvekod Dawe?! » 16 pro 2011 18:18

Dobře ;).. ale tak můžeš/te mi říct aspon v čem tahle chyba "VIDEO MODE NOT SUPPORTED" spociva ?.. abych věděl čím to je ... A co udělat pro to aby mi to fungovalo..

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VIDEO MODE NOT SUPPORTED

Příspěvekod Pic » 16 pro 2011 18:22

Video není podporováno - nejspíše chybí nějaký kodek a tak neumí přehrát úvodní video hry.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů