World of Warcraft - závislost?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 17 lis 2009 13:59

Pak sem na fórum přijde maník, že mu nejde zapnout hra. Jak mu máš něco vysvětlit, když polovička závilých lidí umí na počítači tu hru akorát zapnout a vypnout. Pka mu řekneš ať přeinstaluje GK a kouká na tebe jak na vola.

Viz topic

Reklama
Uživatelský avatar
binuralka
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 299
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod binuralka » 17 lis 2009 14:12

to Memphisto,
jo pravda ve WOTLKu jsou paladinove naboostovani, ale pry UZ ve vysle 3.2.0 je spustili dolu, kamarad rikal, ze az moc dolu...Zabiji ho i Roguna :D :D (coz by normalne nemohla).
Jinac sex je lepsi zazitek nez WOW :D

to Stene,
naprosto s tebou souhlasim...nejvice me to stve, protoze to je kazdej 2 clovek na planete :D

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 17 lis 2009 14:45

Jinac sex je lepsi zazitek nez WOW :D

:D :lol: zajímavý

Uživatelský avatar
onewinger
Level 3
Level 3
Příspěvky: 604
Registrován: květen 08
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod onewinger » 17 lis 2009 15:02

Asi budu prahnout po nových zážitcích :lol:
Netbook Asus EEE 1001HA - Windows 7 Home Premium
Notebook Acer Aspire 5735Z - Windows Vista SP2

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 17 lis 2009 15:38

binuralka píše:Zabiji ho i Roguna :D :D (coz by normalne nemohla)


Udělej si jakoukoliv postavu (klidně s best eq) a s průměrnou rogunou tě sundám jak nic. Se nevyhrabeš ze stunů a neubereš mi ani 2000 HP :D
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Myloš » 17 lis 2009 15:42

memphisto:
To bylo česky? Nějak vám, mládeži, přestávám rozumět. :D
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 17 lis 2009 15:47

Myloš:

Herní hantýrka hráčů WoW :D
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 17 lis 2009 15:51

To je fakt, u roguna palachovi snížíš healy o 50% + movement speed a ta jeho bublina ho už nezachrání. :smile:
Palacha mám z 50% (cca) ve Furiousu a roguny mi dávaj zabrat. Ale souhlasím s vámi, palach je OP. Skillem za 13k je fakt moc.

Jinak s tim WoWkem bych to nehrotil, jsou to případy typu:
13ti letý chlapec chtěl napodobit ptáka ze hry WoW a skočil z okna.
Jak můžou vědět, že to bylo kvůli tý hře?

Další:
Chlapec zapoměl u hraní WoW jíst a pít.
Normální člověk nezapomene jíst a pít.

WoW hraju cca 5 let a pořád jsem živý. :o A z toho že zapomenu jíst a pít se nestrachuju. :D

RudazBrna
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod RudazBrna » 17 lis 2009 15:52

Vy co tady píšete že hrajete tak hrajete na offi? Jestli ne, docela by mě zajímaly servery (jestli nehrajete na stejném)

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 17 lis 2009 15:57

Pochybuji, ja už se dlouho držím tady.. http://www.dacesilianas.cz je to docela malý a neznámý server..

//Asi před měsícem jsem byl na equilibriu na oddych a nedalo se to tam vydržet - někdo tam zabil někoho a málem na sebe zkrz ty obrazovky skočili. V chatu lítala samá lama, noob, idiot, srab a podobný :D

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 17 lis 2009 16:19

Tommy4 píše:Skillem za 13k je fakt moc.


No a když je ještě ten spell instant :smile: Jinak warlock dává stejné prdy a nikdo se tomu nediví :smile:

Moje postava je prostě roguna (subtlety - combat nebo assasin) a druid (resto nebo feral). Ať žije dual talent :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Jizah
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: listopad 09
Bydliště: Jihlava - Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Jizah » 17 lis 2009 20:40

ošklivá to hra... nehodlám tady děckovat nad grafikou, kterou všichni přirovnávají ke špatný pohádce a humusu - ba naopak, tu já měl dycky rád a při vzpomínce na W3 ještě víc. A taky sem měl rád ten krásnej svět, uplně neznámý lidi, leč dobrý kamarády a tak podobně. Vlastně ani nevim jestli jsem jen snadno zmanipulovatelnej, nebo snadno přitakám k závislostem a tak podobně. Nicméně když sem tuhle hru poprvý spustil, zažil jsem podivnej pocit, příjmenej, skoro jako když sem v HL2 nasadil HEV Suit a vrátily se vzpomínky na léta minulá... hráčův orgasmus by se to dalo nazvat? Nicméně dny, tejdny, měsíce plynuly a já do toho spadl a ani sem o tom nevěděl. Ze života se začal pomalu ale jistě stávat jakejsi uzavřenej cyklus - škola, wow, spánek - bohužel právě wow bylo nad všim dominantní, potom pár hodin spánku a nakonec škola - nepodstatnej zlomek mýho dne. A tak čas plynul, já nabíral levely, pomalu syslil goldy, potom první guilda, další guilda, najednou sem byl v defuckto nejlepší na serveru. Závislost nabírala spád. Rodiče začli mít námitky, jestli sem ok, že trávim u pc celej den; ve škole to začlo taky jít pěkně do háje z původních dvojek - trojek co byly v prváku to spadlo spíš ke čtyřkám. Sic sem si sobě a jiným nalhával - je to střední škola, je to druhej ročník, to se musí projevit... ale to byly jen kecy, nezvládal sem to. A tak, na konci druháku, kdy se závislost dostávala do svého globálního maxima už začínalo jít o krk - fyzika - za celej pul rok sem nasbíral jenom 3 známky, samozřejmě všechno pětky. Učitel naštvanej, moje nervy v kýblu a najednou sem nevěděl, co dál. Furt tu byl strach z budoucnosti a samozřejmě i postavička z pár tisíců pixelů a vesměs nulovou hodnotou. Ale nějak sem se přemohl, tu fyziku sem se nakonec přece jen trochu nabušil a učitel mi dal další možnost. Následovala radost, oddech a touha po postavičce trochu opadla... Leč v létě sem se k ní zase vrátil, začal dohánět, co sem školou "zameškal" a situace se v podstatě začala vracet do původních kolejí. Spánek přestal existovat, začaly se projevovat zdravotní problémy. Rodiče se opět dostávali do obrátek, tentokrát ne kuli známkám, ale kuli spotřebě, kterou měl celodenně zapnutej počítač. Vše, včetně budoucnosti mojí, bylo téměř ztraceno a já už nevěděl jak dál. Nicméně jednoho večera, či spíše už rána, sem před spaním náhodou koukl trochu pozornějc do zrcadla - spatřil sem postavičku svojí undeadskou - pohublej, shrbenej, naprosto vylbedlá kůže, rudý kruhy pod očima, všude možně z tý běloby vystupovaly křiklavě modrý linie žilek... zhrozil sem se a defuckto ze dne na den s wowkem přestal, raději beze slova leavl guildu a svojí postavu nechal na dlouho spát tam, kde to všechno začalo - kobka nad Deathknellem.

Následoval návrat do života, do školy, zase sem začal mít poměrně dobrý známky, poprvý v životě si našel holku, život byl skvělej a třeťák na střední dodnes považuju za nejlepší rok ubec. A to je asi tak vše, takle tenkrát bylo...

Co sem chtěl timhle slohem říct? Máte li šanci, nepouštějte se do týhle hry, je tak krásná, až to bolí. Sice sem poznal spoustu dobrejch lidí, v podstatě i fajn holku v pozdější době a zažil spoustu parádních věcí, ale nestálo to za to. Važte si skutečnýho života, ne virtuálního.
Jinak maturitu sem dal, víc než dobře, teď sem ve druháku na ČVUTu a matika/fyzika mě v podstatě baví... možná i víc než jen to.
Jinak sem hrával na Mystiqu (teď už je jedno na kterym), naštěstí... závislačit takle na offiku, tak sem dneska někde v léčebně či pouze se základním vzděláním. Peace :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů