Překladač

...

Moderátor: Mods_senior

davidweis
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Překladač

Příspěvekod davidweis » 22 čer 2005 13:57

Ahoj, Nevíte někdo jak bych získal překladač www. stránek zdarma nebo za nízkou částku?

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 22 čer 2005 16:53

Ahoj, asi jsem tě trochu nepochopil - mohl by jsi prosím napsat příklad nějakého "www překladače"??

Html se nepřekládá, tak nevím co tím přesně myslíš, abych mohl pomoci..
Rimms

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 22 čer 2005 16:56

Je to tak jednoduché: do Googla vložíš heslo www překladač, případně www translator, z několika desítek tisíc nabídnutých odkazů vybereš ten, jehož vlastnosti ti budou nejvíc vyhovovat a nainstaluješ ho. Pak navštívíš stránky, na nichž jsou zveřejňována kouzelná slůvka, která mají tu moc předělat testovací nebo trial verzi na plnou (záměrně se vyhýbám tomu ošklivému slovu crack) a zde získané kouzelné slůvko aplikuješ na již dříve nainstalovaný překladač. Hotovo během deseti minut. Ale upřímně řečeno, neočekávej od www překladače bůhvíjaké zázraky. Celá řada jeho výtvorů poslouží spíš k pobavení než k získání představy cože nám to ty anglické stránky vlastně sdělují. :smile:

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 22 čer 2005 17:02

Rimmer píše:Ahoj, asi jsem tě trochu nepochopil - mohl by jsi prosím napsat příklad nějakého "www překladače"??

Html se nepřekládá, tak nevím co tím přesně myslíš, abych mohl pomoci..

Pokud jsem to dobře pochopil, jedná se o program, po jehož nainstalování a následném kliknutí na příslušnou ikonu, která přibyde na liště IE, se text např. v angličtině, uvedený na prohlížené stránce, změní na text v češtině a přitom grafická úprava stránky zůstane zachovaná.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů