Heslo k mailu Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Marwvek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 697
Registrován: srpen 09
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Heslo k mailu

Příspěvekod Marwvek » 30 říj 2018 14:39

Dobrý den, mám problém s emailem. Děda na pc používá Outlook a jednoho dne.. Včera přestal počítač fungovat. Na novém pc jsem nainstaloval Outlook a.. Heslo nikde. Po celou dobu pc tam bylo přihlášení automaticky a teď nikdo neví heslo.. Děda aneb (co to je počítač) samozřejmě popírá že by nějaké heslo měl. Před cca deseti lety to zakládal nějaký jeho známý. Který už tady bohužel není. Jedná se o adresu @cbox.cz našel jsem že patří pod centrum.cz (economia) zkoušel jsem helpdesk na obnovu hesla a prý je účet vedený celou dobu jako anonymní bez možnosti obnovení mi bylo řečeno. Máme vytipovanych pár slov a datumů které by tam Mohly být ale zkoušel jsme dost kombinaci a nic.. Ptám se dá se nějak zjistit heslo? Ještě dodám že z původního disku jsem vytáhl něco jako " soubory aplikace Outlook" vdokumentech je to velké cca 4.5gb. Předpokládám že tam jsou všechny mejly. Hledal jsem na netu trochu a napadlo mě použít něco jako "brute force" ale potřeboval bych tomu vytvořit nějaký slovník tech slov co si myslíme že bude heslo. Existuje něco takového? Ještě dodám že na helpdesk jsem zkoušel jestli to nejde přes občanku nebo telefoni číslo nebo poslední odeslané/přijaté zprávy.. Nejde a jiná možnost než se tady zeptat mě nenapadá. Samozřejmě chápu když mě bloknete je to to co by se asi nemělo probírat jenže jiná možnost už mě nenapadá. Dekuji

Reklama
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo k mailu

Příspěvekod atari » 30 říj 2018 14:58

Co to znamená, že počítač přestal fungovat? To by chtělo zkonkretizovat.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53505
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo k mailu

Příspěvekod petr22 » 30 říj 2018 15:05

Staci opravit puvodni pocitac nebo disk se systemem v jinem PC, treba i virtualne.

Kdyz si nekdo zalozi anonymni email a nezna k nemu heslo, smula, musi
si zalozit novy.

Pocita se, ze lidi jsou svepravni a sve udaje si pamatuji.

Marwvek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 697
Registrován: srpen 09
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Heslo k mailu

Příspěvekod Marwvek » 30 říj 2018 17:54

Ano také jsem doufal že má heslo aspoň napsané.. Ale neví že heslo existuje... Můj nápad založit nový email. Pokusit se obnovit emaily z minulého a napsat všem že má nový. Jediná možnost. Jinak počítač. Nešel nabotovat. Když jsem ho zapojil do mého pc tak jako něco funguje normálně a část když chci načíst fotky tak se to sekne a přestane reagovat a disk začne dělat divné zvuky jako by cvakani.. Rozjede se a cvak. A nic a znova a pořád dokola. Ale jen na nějakých souborech . Přiznám se že nevím co s tím je ale myslím si že disk. Pc už je nový. Stejně chtěl nový menší co "ne topí".

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10890
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo k mailu

Příspěvekod zeus » 30 říj 2018 18:12

'Emaily z minuleho' mas v tom 4,5GB PSTecku a snadno je do Outlooku naimportujes. Tedy pokud ho dokazes z vadneho disku precist/prehrat.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3195
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo k mailu

Příspěvekod atari » 30 říj 2018 21:29


Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Heslo k mailu  Vyřešeno

Příspěvekod hroch123 » 30 říj 2018 22:48

Tímhle to jde v klidu Outlook Password Decryptor
PC XT 8086, 640 Kb ram, 20mb hdd, Hercules monochrome, 14" Philips monochrome, 5/4 fdd 360kb.

Marwvek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 697
Registrován: srpen 09
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Heslo k mailu

Příspěvekod Marwvek » 31 říj 2018 12:24

Takže import proběhl v pořádku. Tzn i adresář. Založil jsme nový email. Tentokrát už ne cbox a všem jsme poslal email ze máme novou adresu. Takže to dopadlo docela dobře. Hlavně že to šlo importovat. Moc děkuji za rady


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1017
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host