mp3 se mi ve Winampu spatne prehravaji

...

Moderátor: Mods_senior

Andree
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

mp3 se mi ve Winampu spatne prehravaji

Příspěvekod Andree » 07 lis 2005 23:13

Mam takovy problem, o kterem jsem ani ja, ani mi kamosi jeste zatim neslyseli a nevim si s tim rady.
Jde o to, ze mi se mi vsechny mp3 stahnute z netu (nebo zkopirovane z ftp) spatne prehravaji. Stahnu jakykoli mp3 soubor (z jakekoli adresy a v jakekoli kvalite) a kdyz ho spustim ve Winampu (nebo Windows Media Playeru), tak se mi kazdou chvilku seka, prska, preskakuje - ten zvuk bych prirovnal asi k tomu, jako kdyz v discmanu prehravate poskrabane cedecko. Kdyz ten samy soubor stahnu nekde jinde (doma nebo u spolubydliciho na koleji nebo kdekoli jinde), tak je to v pohode. Pri stahovani zadny problemy nenastavaji, zkousel jsem oba vyhledavace (Explorer i Mozilla) a nic. Vypada to tedy, ze se proste nejak spatne stahuji.
Zvlastni je, ze se mi to driv nestavalo, ale kdyz jsem jednoho dne instaloval par programu (konkretne Avast, Nvidia Firewall, FreeDownload Manager), tak asi od te chvile nastaly zminene problemy. Ale nechci se zatim do nejakeho odinstalovavani zde uvedenych programu nechce, protoze mi neleze do hlavy, jakou by to s mym problemem mohlo mit souvislost.
Ale snad o tom nekdo z vas neco vi. Za vsechny rady moc dekuju.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 08 lis 2005 00:31

Kdyz ten samy soubor stahnu nekde jinde (doma nebo u spolubydliciho na koleji nebo kdekoli jinde), tak je to v pohode.

Znamená to, že:* staženo a přehráváno na PC "A" - špatná reprodukce,
* staženo na PC "B" a přehráno na PC "A" - v pohodě?
Pokud ano, vyzkoušel jsi, jak vypadá varianta staženo na PC "A" a přehráno na PC "B"?

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 08 lis 2005 07:15

Zmiňuješ FreeDownload Manager. Ty MP3 stahuješ taky pomocí něho, nebo skrz standartní nástroje obsažený v IE a Mozille? Zkus ho případně na čas vyřadit z činnosti a něco stáhnout.

Andree
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Andree » 08 lis 2005 07:37

Ano - tuto variantu jsem take zkousel. Stahnul jsem si to u sebe, vypalil a pak zkousel prehrat na jinym pocitaci - vysledek byl stejny jak u me - reprodukovalo se take spatne, takze si myslim, ze v reprodukci to nebude.
FreeDownload manager jsem odinstloval, protoze jsem si puvodne myslel, ze je to vina tohoto programu, a stahoval vse bezne skrz standartni nastroje v IE a Mozille. Vysledek byl vzdy stejny :-(

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 08 lis 2005 14:46

ze v reprodukci to nebude.

Skutečně to tak vypadá.V tom případě to ovšem přestává být problém, se klerým bych si věděl rady. :oops:
Jen tak mě ještě napadlo: pokud se dá něco takového vůbec na netu najít: zkus stáhnout a přehrát něco v nějakém jiném formátu (nejlépe *.wav.)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Televize Philips a špatně párující se soundbar
    od Edom » 13 lis 2023 17:31 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1146
    od Edom Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 15:00

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti