ANTIVIRY+SPYWARE

...

Moderátor: Mods_senior

Mar3k
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ANTIVIRY+SPYWARE

Příspěvekod Mar3k » 25 lis 2005 19:56

Čauuuuuu......Muže mi někdo poradit jaký bych si tam měl dát antivir a spyware antivir????Mám tam NOD32,Microsoft antispyware,bullguard,mcafee securitycenter,trend micro spyware....Mě se zdá že tam toho mám moc....možná i proto se mi zpomaluje počítač...tak bych chtěl poradit který si mám nechat a který vyhodit...

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 26 lis 2005 11:07

Pokuď se nepletu, antivir je z toho jen jeden a to NOD, ten si každopádně nech. Zbytek sou nějaký anti-spyware potvory, viď? Jestli od všeho běží nějaký rezidentní štíty určitě to není dobrý. Chtělo by to rezidentní štít jen jeden a pak případně něco pro občasný kontroly. Mě běží rezident od Microsoft Anti-spyware, pak to občas prolítnu ad-awarem a spybotem a nemám problém.
Důležitá je hlavně prevence. Rozhodně se vyhni používání Internet exploreru. Vyzkoušej jedno z dvojky Opera, Firefox. Do povinný výbavy pro internet bych řadil i kvalitní firewall. Používám Kerio, ale ten už pomalu končí. Špatně nevypadá Outpost.
Mám Operu, k tomu Kerio, antivir NOD32 a spyware sem na compu neviděl ani nepamatuju...

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 27 lis 2005 09:37

Ahoj, víceméně souhlas s Mirasem.

Moje osvěčená kombinace:
NOD32 (antivir) + ZoneAlarm (firewall) + CounterSpy (antispyware) + Opera

Mít současně spuštěné 2 a více antivirů (rezidentních štítů) je zbytečný a dokonce ti to může do značné míry destabilizovat systém.
(v tvém případě min. Nod32 + McAfee SecCenter není nejvhodnější kombinace)
Rimms

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 27 lis 2005 13:29

Souhlas s klukama, jenom doplnim moji osvedcenou kombinaci

Nod32 + Outpost Pro (FW) + Mrkvosotfi Antispyware + obcasne pouziti Spybot + Firefox

Z toho uz se nam minimalni ten Nod rysuje jako nejlepsi moznost mezi AV.

Pokud mas vic pc na siti, tak ja jeste provozuju na NB Norton AV a vzajemne si pc obcas proskenuju. Vzhledem k tomu ze je scanuju pres sit tak nejsou v jednom systemu a nehadaj se. Obcas koukam co muj oblibenej NOD nenasel.
Obrázek


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů