Stahování BitTorent jaká bezpečnostní ryzika pro PC?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Stahování BitTorent jaká bezpečnostní ryzika pro PC?

Příspěvekod Jan Pašek » 13 kvě 2006 18:21

Mám nemocný dítě tak shánim filmy kde to jde abych ho udržel v posteli. Na PC help sem si našel odkaz na stažení Doby ledové 2. Hezky sem se snim popral ještě včera sem o Torentech nevěděl nic. Nejlíp do obrazu mne uvedlo asi tohle http://sdileni.cz/phprs/view.php?cisloclanku=2005051201 ale stejně buď čtu na přezkáčku jak klokan nebo sem tam neviděl nic o tom jaká bezpečnostní ryzika tenhle tip provozu přináší pro můj PC. Možná by taky nezaškodilo pár poznámek pro lamy ohledně nastavení dowloaderu. Prostě lama se pozná. :oops: Tak dík za odpovědi.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
witers
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: listopad 05
Bydliště: koštofranská
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

torrent

Příspěvekod witers » 14 kvě 2006 19:39

stáhni si program BITSPIRIT(treba z stahuj.cz)a pak si stahni torrent je to neco malo stovek kb ten otevri pomocí pr.Bitspirit a pak vesele stahuj nic nenastavuj to co stahnes mas ve slozce DOWNLOADS.Ja stahuju z torrentu a zadne viry nemam.To co stahnes bude asiv toakovych 14,3mb souborech nekdy jich je hodne treba 40 a vice nebo i mene,tak klikni na jeden pravym a dej extract here nebo rozbalit zde pomoci winraru a pak ti to tam hodi cely soubor pr doba ledova 2 cca700mb.nekdy je i vice cd. takto to delej u kazdeho stahnuteho torrentu.ty soubory mohou byt i vetsi
Můj zločin je to že jsem chytřejší než ty, to je to , co mi nikdy neodpustíš.jsem HACKER

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 15 kvě 2006 13:01

Torrenty využívám prakticky denně a ještě jsem se z žádným neřádem nepotkal; princip je u všech klientu stejný, klikneš na link torrentu a tvůj stahovač začne tahat do složky download ( pokud si sám neurčíš jinou ), po stažení, si můžeš danou složku projet antivirem, je to stejné jako když stahuješ do svého pc cokoli odkudkoli


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Rada jaká RAM a SSD? NTB Příloha(y)
    od pikaso.andreas » 05 zář 2023 08:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10
    1432
    od pikaso.andreas Zobrazit poslední příspěvek
    06 zář 2023 09:36
  • Jaká je spolehlivost HDD na fotky ?
    od matesfox » 21 říj 2023 13:40 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1467
    od popcorn Zobrazit poslední příspěvek
    21 říj 2023 14:19
  • Jaká RTX 3060 je lepší?
    od hufi2301 » 13 čer 2023 09:48 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    880
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    13 čer 2023 20:30
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    709
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů