Download Accelerator

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Martin
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 255
Registrován: květen 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Download Accelerator

Příspěvekod Martin » 26 kvě 2004 14:14

Jaky mate nazor na Download Accelerator????

Reklama
Uživatelský avatar
Peter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: prosinec 03
Bydliště: Žilina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Peter » 27 kvě 2004 17:18

Nezdá sa mi že by sťahovanie nejako zrýchloval. Jeho výhodou je ale to, že po prerušení sťahovania vie pokračovať od prerušeného miesta a teda netreba sťahovať znovu celý súbor. Ja ale nič podobné nepoužívam. Mám pripojenie dosť stabilné, a nejaké prerušenia u mna niesú.

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

zrychluje

Příspěvekod Cybercom » 31 kvě 2004 20:12

Já mám připojení přes klasický modem a tam Download Accelerator stahování urychluje. Ale využije plnou kapacitu linky, takže se už skoro nedá surfovat.
Jiří Škorec

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 31 kvě 2004 23:44

Download Accelerator byl dobrý v dřívějších dobách, kdy připojení nebylo dostatečně kvalitní a možnosti na vysokorychlostní internet nulové..

Člověk, který stahoval 50mb soubor uvítal navázání na přerušené stahování...avšak myslím si, že DA již dnes nemá příliš uplatnění, zvláště pak když navázat na přerušené stahování dnes umí každý lepší internetový prohlížeč..

A není náhodou v Download Acceleratoru spyware? :shock:
Rimms

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Cybercom » 02 čer 2004 21:58

pro mě jako uživatele hodně nekvalitního modemového připojení, které se co chvíli odpojí a uživatele IE5.0, který neumí navázat na přerušené stahování, DA význam má. A navíc stahování opravdu zrychluje(v mém případě).
Jiří Škorec

Uživatelský avatar
BlackOps
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod BlackOps » 03 čer 2004 11:23

Taky jsem používal DA, ale jednou jsem si nahrál "Spybot - Search & Destroy". Udivilo mě, ža našel spyware zrovna v DA :shock: (jak už poznamenal Rims). Jinak (alespoň částěčně) umí navázat i IE 6, když se stahování přeruší, tak dejde onen soubor stahovat znova do té samé složky ... mi už to 3x zachránilo krk (nebo spíš mému PC :D ). Nevím ale, co to udělá, když počítač restartujete.

Uživatelský avatar
Martin
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 255
Registrován: květen 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Martin » 03 čer 2004 17:31

Ja mam ad-aware a zadnej humus to v nem nenaslo

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 03 čer 2004 20:07

Jo, Ad-ware mám taky a nic nenašel. Ale jak už jsem psal, Spybot mi tam detekoval nějaké divné klíče v registrech.

Uživatelský avatar
BlackOps
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod BlackOps » 03 čer 2004 20:09

Ehm, zapoměl jsem se přihlásit :x ... takže ten přispěvek byl ode mne :wink:

Uživatelský avatar
darth yrden
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: únor 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod darth yrden » 19 říj 2004 17:04

pro windoze se mi vic libi IDMan(internet download manager) nbo NetAnts

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 20 říj 2004 20:42

To já bych spíše (být modemistou) volil nějaký ten Internet Akcelerátor. Např. zde http://internet.volny.cz/akcelerator/ na volny.cz jeden nabízejí.

Soubory stahované z netu se pomocí takovéhoto prográmku komprimují/dekomprimují a tím pádem se po lince stahuje (mělo by) daleko méně dat. Dá se taktéž zakázat reklama, obrázky...no, je toho více.
Rimms

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 říj 2004 13:04

Internet akcelerátory sou dobrá věc, ale tuším, že při přenosu souborů nebude jejich použití znát ani trochu. Je to jasný už z principu fungování. Vlastně to pracuje tak, že data sou komprimovaný už na straně připojovatele, a k uživateli putuje těch nul a jedniček trochu míň. To je poznat při běžným surfování, kde se dá šetřit na grafice a jinejch věcech, ale můžete si sami zkusit zkomprimovat něco, co už jednou zkomprimovaný je... Výslednej efekt bude nulovej. A právě když uživatel stahuje cokoliv v podobě souboru, je dost pravděpodobný, že už to komprimací prošlo.
Ale zpátky k tématu. Zkoušel sem v podstatě akorát dva download managery. Onen Download Accelerator a GetRight. Zůstal sem u GetRightu, Download Acelerator mě několikrát zklamal. Ale poté, co sem připojení zrychlil z modemu na 512kbps, opravdu už nemám potřebu, cokoliv podobýho používat. Na modemu ale využití podobnejch prográmků určitě smysl má...


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů