Male a tiche pc

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

torrent
Level 1
Level 1
Příspěvky: 75
Registrován: červenec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Male a tiche pc

Příspěvekod torrent » 02 říj 2022 21:19

Peníze sice mám, ale neche se mě je zase utratit za něco, co teoreticky nepotřebuji, nicméně čím dál tím více mě přesvědčujete o tom, že Mac Mini budu muset prostě koupit, protože cenově to nakonec vyjde asi +- stejně a budu mít na stole ihned funkční stroj, který nemusím skladat a přemyslet, co do toho dát a za 5 let to prodám s minimální ztrátou.

Reklama
torrent
Level 1
Level 1
Příspěvky: 75
Registrován: červenec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Male a tiche pc

Příspěvekod torrent » 03 říj 2022 14:37


Uživatelský avatar
Strakery
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 22
Bydliště: Žiji ve městě vína a okurek. :)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Male a tiche pc

Příspěvekod Strakery » 03 říj 2022 21:39

Pokud to bereš takhle, tak v podstatě nevyžiješ ani ten Mac mini, jelikož to zvládne i 4K střih videa.

V mích očích brát Ryzen 7 5700G, který za rok ztratí hodnotu ne nesmyslné, ale jak chceš klidně to vem, pokud to stačí.

Fractal Design Torrent Nano je hodně hezká skříň a ASUS ROG STRIX B550-I GAMING se tam vleze v pohodě.
AMD Ryzen 7 5800X3D MSI RX 6750 XT GAMING X TRIO12G + ASUS TUF 3060 Ti MSI MAG B550 TOMAHAWK Noctua NH-D15S chromax G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz 2x SSD_ Fractal Design ION+ 2 Platinum860W CZC.Gaming Lantern

MSI Gaming Optix MAG301RF (WFHD) + ASUS TUF Gaming VG289Q (4K) + OLED LG.
beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm + Koss PORTA PRO + QCY T13

torrent
Level 1
Level 1
Příspěvky: 75
Registrován: červenec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Male a tiche pc

Příspěvekod torrent » 03 říj 2022 21:47

Tak to nakonec vypadá, že opravdu asi půjdu do Macu Mini, jelikož vaše argumenty jsou poměrně silné :D Tomu přechodu jsem se bránil poměrně dlouho a je asi čas vyzkoušet něco nového...


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů