NOTBOOK DO 20 tis.

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

RadoslavR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

NOTBOOK DO 20 tis.

Příspěvekod RadoslavR » 03 kvě 2007 09:51

Zdravim..Potrebuval bych radu.Chci notbook kolem 20 tis..Proste aby uz to bylo k necemu..
Procesor asi raci AMD..Ale necham si poradit..Dival jsem se na ACERY a nejsou myslim spatny..
Proste bych rad maximalni kvalitu a vykon za tyhle penize.Docela to specha..Poradte mi prosim...
Z dvou AMD procesoru je Turion asi vykonejsi co?...DEKUJU VSEM!
co rikatže na tohle?......http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1000000BVZ
no..

Reklama
Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NOTBOOK DO 20 tis.

Příspěvekod amaroun » 03 kvě 2007 10:41

Moc prodejců ACERY nedoporučuje, (údajně se lámou panty a haprují klávesnice), ale znám pár lidí, co s touto značkou nemají sebemenší problémy, ale může to být více důvodů, proč to dělají (třeba malá prodejní marže), ale samozřejmě také záleží, jak se k notesu chová uživatel, pokud s ním bude každý den házet v brašně do kouta, tak závady asi brzy přijdou.Sám jsem si před čtyřmi měsíci koupil ASUSE AP012 a zatím jsem s ním spokojen.Záleží na co ho potřebuješ, na běžnou práci stačí kdejaký do těch 20 tis. ale typů je až až, záleží jen k jaké značce máš důvěru, ale dnes je minimum paměť 1024, pod 100Gb disk bych nešel, výdrž na baterie určitě 2,5 hoďky a ostatní jen tobě.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 03 kvě 2007 10:52

acery nedoporučuji!mají již uvedené problémy a ještě je problém se servisem!v poměru cena/výkon vychází nejlíp asusy.pošli ti pak tip
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 03 kvě 2007 11:45

PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
foxy_whiteFox
Level 3
Level 3
Příspěvky: 445
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Olomoucký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod foxy_whiteFox » 03 kvě 2007 11:59

Mám Acer už dva roky a bez sebemenšího problému. A to ho používám každý den a velmi často běží nepřetržitě ve dne v noci.
Asi jsem měl šťastnou ruku při výběru, tak nějak mám štěstí po celý dosavadní život
:flyer: :flyer: :profi: :flyer: :flyer:

... takže Ti přeju taky dobrou ruku při výběru

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 03 kvě 2007 12:06

tak toho si važ.znám několik lidí co s acery zacházeli jako v rukavičkách a stejně se pokazily a servis byl strašný.na výměnu touchpadu,kterému se z ničeho nic propadlo tlačítko,čekali asi 2 měsíce.taky sem chtěl acer alepo těhle zkušenostech a názorech ostatních jsem si koupil asus a jsem max. spokojený.ještě jsem neměl nejmenší problém.hold někdy se vyplatí si trošku připlatit za kvalitu
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 03 kvě 2007 12:19

celkem OK mi přijde tenhle
Fujitsu Siemens Amilo Pa1538
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45055
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pozdrav

Příspěvekod amaroun » 03 kvě 2007 17:55

Mám tedy také Asuse, zatím velká spokojenost, ikdyž v záruce se tolik klepat nemusím.A mimochodem pokud bych v záruční opravě na něco čekal dva měsíce, řekl bych si tak 32.den o peníze zpět.Horší je to potom ze servisem pozáručním.A nemýlím li se má ASUS servisní středisko někde v Ostravě, takže se děsím, aby si nic nestalo, představa, že budu někam posílat NTB kvůli prkotině a vrátí se mi na dva, nebo více kusů v nepoškozoné krabici je hrozná.

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 03 kvě 2007 18:19

Muj tip:
http://www.alza.cz/notebook-asus-a8he-4p009-d72259.htm

za tu cenu je to tak nejvic co muzes dostat navic bych to nazval asi ALL IN ONE, coz taky muze mit svoje mouchy ale ten 120GB disk stoji za to....pak takovy blbustky jako webkamera a mikrofon. Jinak jede na cpu core duo 2....jak jinak :|
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 03 kvě 2007 18:34

James_Radlle: je dobrý ale má jen 14,1 display.ten co jsem nabízel já má 15,4 a má core duo 1,73GHz za stejnou cenu :wink:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: pozdrav

Příspěvekod James_Radlle » 03 kvě 2007 18:49

memphisto: jo pravdu mas ale jen v jednom 8) v tom displayi, ale ten tvuj je drazsi o 3k
Presto bych si priplatil ty 3000 a nevahal bych :wink: :wink:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
suprafon
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

jedine asus!!!

Příspěvekod suprafon » 03 kvě 2007 19:26

asus vrele doporucuji a jeine s intelem,centrino,duo.....athlony se prehrivaji a vypinaji,jinak acer je levnej smejd!!ani zadarmo! proc myslis ze jsou tak levny a prodavaji je i mezi rohlikama......navic asus ma nejlepsi podporu,nepocitam aplle.....ale to je jina liga...mam osobne:asus a6000,centrino 1,8,giga ram ddr2 v dualu,grafika go 6200 pci,15,4 lcd,dvd dual,baterka vydrzi asi 3,5 hodky


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alferi, Google [Bot] a 29 hostů