Tv karta

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

otason
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Tv karta

Příspěvekod otason » 13 kvě 2007 22:14

Ahoj všem chtěl bych si koupit Tv kartu kolem 1,500 kč a chci se poradit.
Chci aby uměla přijímat jak analog tak digitál.
Abych jí mohl připojit k televizi se vstupy skart a sinche.
Abych mohl nahrávat v počítači na pevný disk.
A hlavně s dobrým softwarem v češtině pokud možno.
Snad jsem na nic nezapoměl.
Kdyby jste měl někdo nějaké doporučení budu za to rád a moc děkuju.

Reklama
Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 14 kvě 2007 09:51

tyhle karty skoro všechny nemají dobrý softvare(co je přiložen) musíš hledat alternativní prog. na netu
jinak neber! Leadtek win fast - jsou to ty nejhorší karty na trhu (něco jako eurocase u zdrojů)
je tu první adept na koupi bez výstupů:
http://www.alza.cz/lifeview-tv-flydvb-h ... d72040.htm
druhý adept:
http://www.alza.cz/asus-mycinema-p7131- ... d56732.htm
pokud to má mít výstup na TV jsou to karty okolo 2000,- za 1500 těžko něco seženeš!
jinak na netu je jich hafo k nabídce a všechny mají dobrý popis ke koupi tak si najdi co potřebuješ ale s tou cenou budeš muset slevit trochu! a nebo většinou mají prodejci na sebe kontakt ICQ nebo mail či telefon a tam ti po dotazu dá nabídku......
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 14 kvě 2007 14:11

scart na tv kartě??...to slyším poprvé

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 14 kvě 2007 16:19

Scart na tv karte jsem taky este nevidel, Rozhodne bych nebral LifeView, uz jsem se s nima taky potkal a nedoporucuji.
Pouzivam Winfast DTV 2000H zatim jen analog, planuji digital, snad to bude lepsi, vada neni ani tak v karte ale v signalu ktrery jde do karty.
Jinak bych ti v klidu doporucil http://www.alza.cz/aver-tv-hybrid-fm-pc ... d55591.htm
Aver 777 - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33761
tot solidni znacka.
Počítač: ANO! :bottle:

otason
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod otason » 14 kvě 2007 18:06

Díky všem za pomoc. Koukal jsem na tu recenzi z živě.cz http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=134206
a tam mně zaujmula zrovna karta Leadtek WinFast DTV2000 H
jediná její chyba byla v teletextu a ten mne nezajmá.
Takže teť reaguju na tu informaci od jarod72pm
Proč jsou tyto karty špatné?
Znovu díky.

P.S. - já jsem na té kartě nechtěl skart výstup. Jen jsem popisoval tu televizy.
S trpělivostí nejdál dojdeš.

BROZA
Level 3
Level 3
Příspěvky: 509
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod BROZA » 14 kvě 2007 22:24

otason píše:Proč jsou tyto karty špatné?

Mno,pokud ti bude stačit můj skromný názor,tak se tě pokusím od koupi karty WinFast DTV2000 H odradit,páč jsem jejím "štastným" majitelem.Nevím jak tedy fuhguje příjem ze vzduchu,ale já mám kabelovku od UPC a nedá se na to dívat.Digitál kterej jsem předtím s Haupage chytal naprosto v pohodě mi skoro vůbec nechodí a tady http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36463 si přečti ty mraky diskusních příspěvků od lidí,co ji nemohou rozchodit.Jsou neustálé problemy s ovladači,software stojí za prd,a alternativní software který by s tímhle šmejdem chodil jsem ještě neobjevil.Jestli chceš tak ti jí můžu půjčit.Mám jí asi půl roku a co jsem si kopil nový comp,tak už jsem ji tam nedal.Pokud ti bude chodit a chtěl by jsi si jí nechat tak mi dáš pár grejcarů na pívo a vyřešeno.Co ty na to.

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 15 kvě 2007 06:40

Já na WinFast nedám dopustit :smile:
Mám starší analogouv WF 2000XP na kterou si nemůžu stěžovat a nyní téměř novou WF DTV1000 (nebo jak se jmenuje, je to kolegině WF DTV2000H ale má jenom digitál) a s ní jsem také spokojen.
Mám ale špatné zkušenosti s Pinnacle, ale znám i lidi, kteří na TV karty od nichnedají dopustit ....
Prostě to je o tvých preferencích :smile:

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 15 kvě 2007 07:23

Karta Win Fast a její brášci ve verzích- jsou to karty k vysílači(vzduch) jakmile jsi od vysílače dál jak 10 KM tato karta má velice slabý tuner(mizivá citlivost) nejde doladit.Obraz je na kartě nic moc pokud chceš vidět věrné barvy ostrost atd podívej se někdy na kartu od GEniusu - video wonder pro III nebo jiné karty co používají čip philips řady 713x to jsou nejzdařilejší karty na trhu u nás!.Win fast má taky mizerné nahrávání v reálném čase při přímém převodu do DivX nebo DVD(pokud to vůbec umí)přiložený ovladač je neschopný kartu ideálně doladit a i záznam je nic moc navíc pokud není pichlá na aspoň pokojovou anténu a zesílený signál na max nic na tom nechytíš. Prostě s Win Fastem jsem se trápil měsíc a pak letěla přímo do popelnice a kámoš ten ji dokonce rozdupal :lol: :lol: :lol: ,ale každému sedí něco jiného někomu to stačí někomu ne .
Pro mě jsou to šmejdy stejně jak pro někoho eurocase zdroje v PC.
proto doporučuji televizní karty Leadtek Win Fast (all verze) nebrat parametry mizerné a mizerný obraz toť vše.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 15 kvě 2007 08:10

no já mám taky Leadtek Winfast DTV2000 H a je pravda že s kabelovkou od UPC se používat nedá (repektive se nedá doladit).... ale standartní analog přes anténu i digitál je celkem OK .. za ty prachy je to celkem dobrá volba ... ale pokud jsi náruživý TV maniak tak bych asi koukal do vyšších cenových kategorií
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 15 kvě 2007 09:26

S WinFast nemám problém a jsem naprosto spokojen. Jsem připojen na kabelovku a i nahraný obraz je stejný jako původní. Automatický nahrávání a všechny ty vymoženosti fungují O.K. Kvalita obrazu a záznamu je samozřejmě závislá na momentální úrovni signálu. Vypálená DVD jsou průměrná ale s orig. DVD se to nedá srovnávat. Tady záleží, jak je člověk náročný. V okolí má většina známých WF a jsou spokojeni - cena/kvalita.
P.S. Je tam ale jeden dost zásadní problém. Když se nastaví vypnutí PC po nahrávání, tak se to vypne natvrdo aniž by se nejdříve ukončily spuštěné programy a podle toho se PC potom také někdy zapíná celkem problematicky.

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: re

Příspěvekod ini808 » 15 kvě 2007 18:12

jarod72pm píše:Karta Win Fast a její brášci ve verzích- jsou to karty k vysílači(vzduch) jakmile jsi od vysílače dál jak 10 KM tato karta má velice slabý tuner(mizivá citlivost) nejde doladit.Obraz je na kartě nic moc pokud chceš vidět věrné barvy ostrost atd podívej se někdy na kartu od GEniusu - video wonder pro III nebo jiné karty co používají čip philips řady 713x to jsou nejzdařilejší karty na trhu u nás!.Win fast má taky mizerné nahrávání v reálném čase při přímém převodu do DivX nebo DVD(pokud to vůbec umí)přiložený ovladač je neschopný kartu ideálně doladit a i záznam je nic moc navíc pokud není pichlá na aspoň pokojovou anténu a zesílený signál na max nic na tom nechytíš. Prostě s Win Fastem jsem se trápil měsíc a pak letěla přímo do popelnice a kámoš ten ji dokonce rozdupal :lol: :lol: :lol: ,ale každému sedí něco jiného někomu to stačí někomu ne .
Pro mě jsou to šmejdy stejně jak pro někoho eurocase zdroje v PC.
proto doporučuji televizní karty Leadtek Win Fast (all verze) nebrat parametry mizerné a mizerný obraz toť vše.

Pravda, přijímám vzduchem, ale rozhodně jsem dál než 10km. A jen tak mimochodem - signál je možné detailně ladit :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Karta
    od Quadros » 26 kvě 2023 09:06 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1265
    od Quadros Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 09:06
  • Grafická karta Příloha(y)
    od Moses » 02 zář 2023 19:22 » v Problémy s hardwarem
    2
    1216
    od Baggy Zobrazit poslední příspěvek
    02 zář 2023 23:48
  • Graficka Karta
    od Marop » 12 dub 2024 11:08 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    718
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    12 dub 2024 13:39
  • Grafická karta do 5k
    od dansons » 26 úno 2024 10:33 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    1373
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    04 bře 2024 11:43
  • grafická karta
    od maschke0 » 22 úno 2024 16:46 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    549
    od Vlada47 Zobrazit poslední příspěvek
    22 úno 2024 18:05

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů