Notebook na hrani her

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Haonay
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Notebook na hrani her

Příspěvekod Haonay » 12 srp 2007 21:00

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je tento nootebok vhodný na hraní her? A jestli moc ne, muzete mi poradit nejaky jiny? Predem dik

http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=ACE-615018

Reklama
Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 12 srp 2007 23:29

noťas dobrej je ale su na pochybách že je to od firmy acer já bych poohlédl po podobné konfiguraci ale po jiné značce
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 12 srp 2007 23:49

Tenhle ntb není sice šptanej, ale herní stroj to není. Hry na tom určitě půjdou, ale současné maximálně na střední detaily a za rok na něm nepůjde spustit žádná novinka. Ceny pořádnejch herních mašin jsou tak dvakrát větší.

Haonay
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Haonay » 13 srp 2007 00:02

To mi zas az tak nevadi stredni detaily mi staci:) Proc nebrat acery jsou spatne? Jinak dik za rady:)

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

notas

Příspěvekod cybernovi » 13 srp 2007 08:58

no otazka spíš jestli jsou špatny jen acery. Spíš bych položit otázku, které značky jsou dobré, protože těch bude méně. Prodej noťasu jde tak závratnou rychlosti, že kvalita jde podobným tempem dolů. V době, kdy noťase byli vidět jen u podnikatelů nebo u firem, slouží tyto noťasy dodnes. Už vidím jak můj ,,bakelitový" book pošlape za 10let.. Ale pokud jsi ,,normalní" člověk, tak ti nezbývá než si koupit něco od nižší třídy značek a doufat že zrovna ty budeš mít štestí, protože pak už jen třída vyšší, kde cena je krát dvě. Možná pesimistický, ale já to tak vidím :bigups:

Co se týče vybraného noťase, na hraní slušné, myslim že dostačující, pokud nejsi faninka nejnovětších pecek v nejvyšší kvalitě

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 13 srp 2007 09:08

jaké koliv výrobky od aceru nekupovat všeobecná nespokejenost všechny co mají acer slyším jak jen lítají reklamovat nebo něco spravují
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 13 srp 2007 11:34

Ja bych teda zvolil spis nakej ASUS. A k tomu Acer jak tady nekdo rikal, ze by se rozjeli novy hry na stredni detaily tak tim bych si nebyl uplne jistej.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Sten :)
Level 1
Level 1
Příspěvky: 54
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Sten :) » 13 srp 2007 19:27

acer, asus stejna pakáž, těm se určitě vyhni, poohlídní se po nějakém hápéčku, tošibě a tak .. v takové cenové relaci vyloženě herní notebook určitě neseženeš, ale samozřejmě jak zde již zaznělo, zahrajěš si i na tomdle .. nejlepší herní notebook je desktop s 100 KM prodlužovákem, ale jsou i spešl herní notebooky, např od firmy alienware, ale ty se pohybujou tak od 100 000 Kč a víše.. takže pokud si kupuješ notebook jen na hry, tak by si mohla zplakat nad výdělkem, lepší by tak bylo si pořídit Pc na hry a koupit nějaky hodně levný notebook jen na internet a tak, tŕeba i repasovaný .. hodně štestí

paul27
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1700
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod paul27 » 13 srp 2007 19:35

Tak já taky něco napíšu.
Notebooky jsou sice stylové, ale na hraní se moc nehodí. Podle mě pokud nebudeš za 1-2 roky kupovat novej ntb, tak bych spíš uvažoval o stolním pc. Stolní pc můžeš dále vylepšovat. Notebook sice taky, ale rozhodně u toho bude víc potíží než u stolního pc. A na hry budeš občas nějakou tu výměnu HW potřebovat.

Uživatelský avatar
juraciss
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 148
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod juraciss » 13 srp 2007 21:21

Sten :) píše:acer, asus stejna pakáž, těm se určitě vyhnií

no já by sem acer a asus neřadil vůbec k sobě vsěchno co měl/mám od asusu se mě ještě nikdy nepokazilo aniž by to nebylo mou vinou a kámoši co mají věci od aceru si jenom furt stěžují a chodí to reklamovat

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 13 srp 2007 22:45

jj kdyz herni notebook tak Alienware..upe sem na to zapomnel, ale ty zrovna nejsou nejlevnejsi :D
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Daywalker
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Daywalker » 13 srp 2007 22:54

doporučuji Fujitsu siemens, kvalitka je znat , ale cenove dražší. ale z vlastni zkušenosti doporučam :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů