Herní PC 60-70k s OS bez monitoru

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Topsykretts
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Herní PC 60-70k s OS bez monitoru

Příspěvekod Topsykretts » 26 pro 2018 10:15

Zdravim, PC jsme sám nikdy neskládal, tak bych potřeboval poradit s výběrem komponent od někoho zkušeného.
monitor mám 24" FHD (do budoucna chci mít určitě monitory dva, jsem zvyklý na NTB s monitorem)

já bych si představoval něco takového (rád bych aby to blikalo :D )

https://www.czc.cz/9n3ghja5ugh9harensaibkqbrd/seznam

bude to takto do sebe zapadat? vejde se to do vybrané skříně? je tam něco na co jsem zapomněl? případně vyměnili by jste něco ať za zlepšením výkonu, nebo snížení ceny? doporučujete nechat to složit přímo v CZC?

předem děkuji za odpovědi :)

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Herní PC 60-70k s OS bez monitoru

Příspěvekod xbs » 26 pro 2018 15:08

fungovat to všechno bude, snad jenom ta grafárna v tej bedně bude na knap, takže bych to viděl do Define R6... taky bych tam dal rychlejší paměti dyšuš... jinak důvod pro výběr tej i9 ňákej zásadní je? pač herně udělá stejnou službu 9700K a tohle akorát bude problém chladit...

axerys
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: listopad 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Herní PC 60-70k s OS bez monitoru

Příspěvekod axerys » 26 pro 2018 18:10

Připsěji svým návhrem sestavy: https://www.czc.cz/94f0foup54je6a5scdrbch5b2e/seznam

9900K mi dává celkem smysl, sice ve hrách poslouží téměř stejně jako 9700K, ale výkonově se bude držet déle a případně se může uplatnit i jinde, pokud bude tazatel potřebovat.
AiO bych nechal spát, nebývají o moc výkonnější než NH-D14/D15, ale za to hlučnější a poruchovější.
Ryzen 5 1600, MSI B350 GAMING PRO CARBON, HyperX 16GB 2666MHz, GTX1060 6GB, SSD 850 Pro 256GB, WD Blue 2TB, Seasonic G-550, Freezer 13, Define R4


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů