Reprobedny k PC

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

mad_mik
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Reprobedny k PC

Příspěvekod mad_mik » 01 čer 2023 11:11

Zdravím. Do teď jsem (cca 20let ) pouzival Genius GHT-510. Dnes me odesli do zvukoveho nebe. Je tu nekdo kdo by me poradil bednicky minimalne 5.1 k MB Asus Tuf Gaming B660M? Beru ze soucasne bedny byly uz nekdolik let za zenitem takze nepotrebuji Top . Cena do cca 4-5tis.
Diky

Asi bych pouzival SPDIF z pc. A bude to ciste k PC, Tv ma svou vlastní reprosestavu

Reklama
meda2016
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 675
Registrován: květen 22
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reprobedny k PC

Příspěvekod meda2016 » 01 čer 2023 13:30

V květnovém Computeru je přehled, samozřejmě ne úplně všech možností a značek. Optické propojení je v menšině. Bez něho tam jsou Logitech Z906 (12 roků na trhu), v CZC se slevovým kódem teď za 4674Kč. "Levná cesta k prostorovému zvuku naladěném zejména pro herní zážitek."
Jinak - "dřevěné" Genius repro SW-HF 5.1 6000 první verze v Mironetu za 4500Kč. Také bez optiky.

mad_mik
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reprobedny k PC

Příspěvekod mad_mik » 03 čer 2023 19:13

A dal by se koupit samostatny woofer ke genius? Ty ostatni bedny se tez pripojuji jako ty moje a hraji furt dobre. Na netu nic nenachazim

meda2016
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 675
Registrován: květen 22
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reprobedny k PC

Příspěvekod meda2016 » 04 čer 2023 07:03

Já GHT-510 blíž neznám. https://www.czc.cz/genius-ght-510-home- ... 73/produkt
V subwooferu (ze kterého vedou reproduktorové kabely) jsou výkonové zesilovače i pro satelity. Těžké sehnat samostatně.

EDIT: Pokud je sám basový reprák vpořádku, kutil by mohl opravit interní elektroniku nebo připojit samostatný 5.1 zesilovač.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů